02.02.2016
Pierwszy turniej skrzatów (2009/10/11)W niedzielę 31 stycznia polonijne skrzaty wyruszyły do Gorzowa Wielkopolskiego na swój pierwszy turniej pod nazwą "Finał Ligi Mistrzów". Jak sama nazwa wskazuje każda drużyna wylosowała jedną z drużyn uczestniczących w finałach Ligi Mistrzów. Naszej drużynie przypadło reprezentować barwy Athletico Madryt.
Mecze odbywały się w dwóch grupach po 5 drużyn oraz każda drużyna rozegrał dodatkowy mecz z przeciwnikiem z drugiej grupy. I tak w meczu otwarcia ograliśmy słynną Barcelonę ("Junior" Różanki) 1-0. Kolejny mecz to minimalna przegrana 1-0 z kolegami z Grecji (Żaczek Lubin) . Kolejne mecze to już seria wygranych kolejno z Chelsea ("Junior" III Różanki) oraz Bayern Monachium ("Perła" Cybinka). Na sam "deser" do rozegrania zostały derby Madrytu, czyli mecz pomiędzy Athletico Madryt (Polonia Środa) a Realem Madryt ("Champions" Gryfino), które zakończyły się wygraną naszych zawodników 2-0.
Podczas turnieju nie odbywała się klasyfikacja miejsc, lecz każda drużyna dostała duży puchar, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale. Warto jednak zaznaczyć, że z nieoficjalnej punktacji Poloniści zajęli 2 miejsce.
W turnieju uczestniczyli : Stanisław Wieliński, Sebastian Grządzielewski, Adam Haniewicz, Stanisław Jaskólski, Paweł Kamiński, Borys Kasprzak, Mikołaj Rauhut, Maksymilian Roszkiewicz oraz Jakub Smolarz.
Najnowsze aktualności
-
17.08.2012
Sebastian Stokłosa arbitrem meczu Polonia - Pogoń
Sebastian Stokłosa z Leszna poprowadzi niedzielny mecz III ligi w którym Polonia Środa Wielkopolska podejmować będzie Pogoń Mogilno.
-
16.08.2012
Wypowiedzi trenerów po dzisiejszym sparingu
Poniżej prezentujemy wypowiedzieli Mariana Kurowskiego oraz Waldemara Gześkowiaka po dzisiejszym meczu pierwszego zespołu z drugim.
-
16.08.2012
Galeria: Polonia I - Polonia II
Dostępne są już zdjęcia z dzisiejszego meczu pierwszej drużyny z drugim zespołem. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem rezerw w stosunku 3:2.
-
16.08.2012
Rezerwy lepsze w sparingu
W rozegranym dziś meczu sparingowym piłkarze Polonii Środa przegrali z drugą drużyną naszego klubu 2:3. Spotkanie miało charakter bardziej treningowy i trwało dwa razy po trzydzieści minut.
-
16.08.2012
Kto wygra mecz Polonia Środa - Pogoń Mogilno?
Zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w nowej sondzie dotyczącej niedzielnego meczu Polonii Środa Wielkopolska z Pogonią Mogilno. Tradycyjnie pytamy Was kogo typujecie na faworyta meczu.
-
16.08.2012
W piątek prezentacja Polonii
Zapraszamy wszystkich kibiców Polonii Środa Wielkopolska na piątkową prezentację naszej drużyny, która odbędzie się w parku „Łazienki” poprzedzając koncert zespołu TSA w ramach festiwalu Środa Rock Festival.
-
16.08.2012
Trwa sprzedaż karnetów
Cały czas trwa sprzedaż karnetów na mecze Polonii Środa Wielkopolska w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013.
-
16.08.2012
Podsumowanie 2. kolejki III ligi
W środę rozegrana została druga kolejka rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Nie zabrakło kilku niespodzianek.






















































