02.02.2016
Pierwszy turniej skrzatów (2009/10/11)W niedzielę 31 stycznia polonijne skrzaty wyruszyły do Gorzowa Wielkopolskiego na swój pierwszy turniej pod nazwą "Finał Ligi Mistrzów". Jak sama nazwa wskazuje każda drużyna wylosowała jedną z drużyn uczestniczących w finałach Ligi Mistrzów. Naszej drużynie przypadło reprezentować barwy Athletico Madryt.
Mecze odbywały się w dwóch grupach po 5 drużyn oraz każda drużyna rozegrał dodatkowy mecz z przeciwnikiem z drugiej grupy. I tak w meczu otwarcia ograliśmy słynną Barcelonę ("Junior" Różanki) 1-0. Kolejny mecz to minimalna przegrana 1-0 z kolegami z Grecji (Żaczek Lubin) . Kolejne mecze to już seria wygranych kolejno z Chelsea ("Junior" III Różanki) oraz Bayern Monachium ("Perła" Cybinka). Na sam "deser" do rozegrania zostały derby Madrytu, czyli mecz pomiędzy Athletico Madryt (Polonia Środa) a Realem Madryt ("Champions" Gryfino), które zakończyły się wygraną naszych zawodników 2-0.
Podczas turnieju nie odbywała się klasyfikacja miejsc, lecz każda drużyna dostała duży puchar, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale. Warto jednak zaznaczyć, że z nieoficjalnej punktacji Poloniści zajęli 2 miejsce.
W turnieju uczestniczyli : Stanisław Wieliński, Sebastian Grządzielewski, Adam Haniewicz, Stanisław Jaskólski, Paweł Kamiński, Borys Kasprzak, Mikołaj Rauhut, Maksymilian Roszkiewicz oraz Jakub Smolarz.
Najnowsze aktualności
-
19.08.2012
Pogoń faworytem meczu Polonią
Zakończyła się sonda na naszym profilu Facebookowym dotycząca dzisiejszego meczu III ligi pomiędzy Polonią Środa Wielkopolska, a Pogonią Mogilno.
-
19.08.2012
Relacja LIVE! Polonia - Pogoń
W dzisiejszym meczu 3. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze Polonii Środa podejmą na własnym boisku Pogoń Mogilno
-
18.08.2012
Bez trzech piłkarzy z Pogonią
W jutrzejszym meczu przeciwko Pogoni Mogilno piłkarze Polonii Środa Wielkopolska wystąpią w nieco osłabionym składzie.
-
18.08.2012
Wyniki sobotnich meczów 3. kolejki III ligi
Dziś rozegrano sześć z ośmiu spotkań trzeciej kolejki trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Zwycięstwa odniosły zespoły Lubuszanina Trzcianki, Górnika Konin, Unii Swarzędz oraz Sokoła Kleczew natomiast po jednym punkcie zainkasowali Ostrovia 1909 Ostrów, Luboński KS Fogo Luboń, Nielba Wągrowiec i Unia Roszak Solec Kujawski.
-
18.08.2012
Galeria z obozu dziewczyn
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z obozu drużyny dziewczyn Polonii Środa Wielkopolska w Nowym Tomyślu.
-
18.08.2012
W. Grześkowiak: Marzy nam się to pierwsze miejsce
Już jutro sezon 2012/2013 w poznańskiej klasie A grupie I zainaugurują rezerwy Polonii Środa Wielkopolska. W pierwszym spotkaniu średzianie podejmować będą Pogoń Książ.
-
18.08.2012
Poloniści zaprezentowani
W piątek o godzinie 21:00 podczas festiwalu Środa Rock Festival w parku „Łazienki” w Środzie nastąpią prezentacja zespołu Polonii. Pokaz naszej drużyny poprzedzał koncert zespołu TSA.
-
17.08.2012
Porażka dziewczyn z Victorią Września
W przedostatnim dniu obozu dziewczęta Polonii Środa rozegrały swój drugi sparing. Rywalem polonistek była drużyna trampkarzy Victorii Września. Spotkanie trwało 2x20 minut.























































