15.02.2015
Pierwszy sukces sekcji szachowej KS Polonia ŚrodaW sobotę 14-go lutego w Ostrowie Wielkopolskim został rozegrany VIII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. W turnieju wzięły udział dzieci praktycznie z całej Wielkopolski.
Miło nam poinformować, ze bezapelacyjnym zwycięzcą w kategorii do lat 7 został zawodnik Polonii Środa Marcin Ratajczak. Nasz szachista w sześciu rundach odniósł pięć zwycięstw, jedną partie zremisował i tym samym odebrał Puchar ufundowany przez Panią Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beatę Klimek.
Marcin jest wychowankiem trenera Ireneusza Nowaka, który prowadzi zajęcia szachowe między innymi w Przedszkolandii, a także w każdy piątek o godzinie 18.00 w Ośrodku Kultury w Środzie. Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci na te ciekawe i profesjonalne zajęcia.
Młodzież i osoby dorosłe zapraszamy na treningi szachowe w każdą środę , także w gościnnych progach Ośrodka Kultury w Środzie . Te zajęcia prowadzi kierownik sekcji szachowej KS Polonia Michał Szymenderski.
Zdjęcia z Turnieju zobaczysz tutaj
Najnowsze aktualności
-
29.01.2013
Sparingi i transfery w 3 lidze (2)
Podobnie jak w poprzednim tygodniu przygotowaliśmy dla Was raport z przygotowań ligowych rywali Polonii. Poniżej prezentujemy wyniki meczów towarzyskich oraz zmiany kadrowe.
-
29.01.2013
20. urodziny Przemysława Pietrzaka
Dziś, 29 stycznia swoje 20. urodziny obchodzi bramkarz Polonii Środa Wielkopolska - Przemysław Pietrzak.
-
28.01.2013
Pierwszy dzień obozu w obiektywie
Tradycyjnie nasz klubowy fotograf Czesław Kościelski przygotował dla Was interesującą galerię zdjęć. Na 27 fotografiach zobaczyć możecie pierwszy dzień obozu dochodzeniowego polonistów.
-
28.01.2013
Polonia rozpoczęła obóz
Podopieczni trenera Czesława Owczarka rozpoczęli dziś czterodniowy obóz dochodzeniowy. Średzianie odbyli dwa treningi oraz badali krew.
-
28.01.2013
Polonia rozpoczyna obóz dochodzeniowy
Dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozpoczną czterodniowy obóz dochodzeniowy. Poloniści pod okiem Czesława Owczarka będą trenować dwa razy dziennie.
-
27.01.2013
2 miejsce trampkarzy w Komornikach
Zespół trampkarzy Polonii Środa Wlkp. uczestniczył 25.01.2013r w turnieju halowym w Komornikach. W turnieju grało osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasz zespół w swojej grupie trafił na drużyny: Przemysława Poznań, Komorniki i Wartę Poznań.
-
27.01.2013
Polonia TV: Polonia Środa - Polonia II Środa
Zapraszamy do obejrzenia skrótu sobotniego spotkania sparingowego pomiędzy Polonią Środa, a Polonią II Środa. Mecz zakończył się wygraną piłkarzy grających w trzeciej lidze.
-
26.01.2013
Galeria: Polonia I - Polonia II
Zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego meczu sparingowego pierwszego zespołu Polonii z drużyną rezerw. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Czesława Owczarka 3:0.





















































