15.02.2015
Pierwszy sukces sekcji szachowej KS Polonia ŚrodaW sobotę 14-go lutego w Ostrowie Wielkopolskim został rozegrany VIII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. W turnieju wzięły udział dzieci praktycznie z całej Wielkopolski.
Miło nam poinformować, ze bezapelacyjnym zwycięzcą w kategorii do lat 7 został zawodnik Polonii Środa Marcin Ratajczak. Nasz szachista w sześciu rundach odniósł pięć zwycięstw, jedną partie zremisował i tym samym odebrał Puchar ufundowany przez Panią Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beatę Klimek.
Marcin jest wychowankiem trenera Ireneusza Nowaka, który prowadzi zajęcia szachowe między innymi w Przedszkolandii, a także w każdy piątek o godzinie 18.00 w Ośrodku Kultury w Środzie. Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci na te ciekawe i profesjonalne zajęcia.
Młodzież i osoby dorosłe zapraszamy na treningi szachowe w każdą środę , także w gościnnych progach Ośrodka Kultury w Środzie . Te zajęcia prowadzi kierownik sekcji szachowej KS Polonia Michał Szymenderski.
Zdjęcia z Turnieju zobaczysz tutaj
Najnowsze aktualności
-
09.05.2013
Podsumowanie 17. kolejki III ligi
W środę rozegrana została zaległa 17. kolejka rozgrywek o mistrzostwo trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
09.05.2013
Polonia TV: Polonia Środa - Polonia Leszno
Zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia skrótu wideo z środowego spotkania Polonii Środa Wielkopolska z Polonią 1912 Leszno.
-
08.05.2013
Galeria: Polonia Środa - Polonia Leszno
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego meczu Polonii Środa Wielkopolska z Polonią 1912 Leszno. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
-
08.05.2013
Statystyki z meczu Polonia Ś. - Polonia L.
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego meczu Polonii Środa Wielkopolska z Polonią 1912 Leszno. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
-
08.05.2013
Wyniki 17. kolejki III ligi
Dzisiaj rozegrana została zaległa 17. kolejka trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Poniżej zamieszczamy wyniki zakończonych spotkań.
-
08.05.2013
Pierwszy wiosenny remis średzian na własnym boisku
W zaległym meczy 17. kolejki trzeciej ligi piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zremisowali na własnym boisku z Polonią 1912 Leszno 1:1.
-
08.05.2013
Wyściowe składy na dzisiejszy mecz
Znamy już wyjściowe składy Polonii Środa Wielkopolska i Polonii 1912 Leszno na dzisiejszy mecz zaległej 17. kolejki trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
08.05.2013
Relacja LIVE! Polonia Ś. - Polonia L.
Już dziś poloniści w zaległym meczu 17. kolejki trzeciej ligi zagrają na własnym boisku z Polonią 1912 Leszno. Nasza drużyna po ostatnim zwycięstwie z Piastem Kobylin 6:0 ma szansę zbliżyć się do czołowej trójki.






















































