OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

07.09.2009

Pierwszy oficjalny mecz orlików

W niedzielę 06.09.2009 o godz. 10.00 w Gnieźnie swój pierwszy ligowy mecz w życiu rozegrali nasi najmłodsi piłkarze. Chłopcy urodzenie w latach 2000/ 2001 spisali się doskonale pokonując swoich rówieśników z Mieszka Gniezno 3:0.

Wszyscy bez wyjątku zagrali z bardzo dużym zaangażowaniem i chęcią odniesienia zwycięstwa. Z poświęceniem walczyli o każdą piłkę od pierwszej do ostatniej minuty. Grodno rodziców obecnch na meczu swym dopingiem zachęcała ich do jeszcze lepszej gry i "walki" na boisku.

Mimo, że chłopcy trenują współnie od 4 tygodni widać u nich systematyczne postępy w panowaniu nad piłką i we współpracy z kolegami na boisku. Każdy trening i mecz będzie dla nich okazją do zdobywania kolejnych doswiadczeń, tak bardzo potrzebnych do prawidłowego rozwoju.

Pierwsze bramki dla swojej drużyny zdobyli Alex Lewandowski i Adam Wojtysiak w pierwszej połowie oraz Kacper Szymczak w drugiej części. Oczywiście na gratulacje zasłużyli nie tylko strzelcy bramek, ale cała drużyna, która wypracowała swoim snajperom sytuacje pod polem karnym rywali oraz skutecznie rozbijała ataki przeciwnika.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Bramkarze: Marcel Graczyk i Kacper Murawski.

Zawodnicy z pola: Patryk Ratajczak, Łukasz Spychała, Wojciech Łuczak, Filip Górski, Kacper Szymczak, Grzegorz Małolepszy, Adam Wojtysiak, Alex Lewandowski, Marcin Skibiński, Arek Cywiński, Kuba Maliński, Kuba Włodarz, Michał Miszkiewicz, Paweł Pisarczyk, Marcin Kozłowski i Mateusz Wujek.

Brawo chłopcy!!! Oby tak dalej !

Najnowsze aktualności

 • 12.07.2024

  Składy lig wojewódzkich w rundzie jesiennej 2024/2025

  Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej podał składy I lig wojewódzkich w kategorii młodzik oraz zaktualizował składy lig w kategoriach junior oraz trampkarz. W rundzie jesiennej sześć zespołów Polonii będzie rywalizować w I ligach wojewódzkich.

 • 05.07.2024

  TERMINARZ III LIGI

  Rozpoczynamy rywalizację od wyjazdowego meczu z Vinetą Wolin w sobotę - 3 Sierpnia

 • 04.07.2024

  R-GOL.com oraz JOMA! - Oficjalnym Partnerem Technicznym Polonii Środa!

  Z radością ogłaszamy, że firma R-GOL.com została nowym partnerem technicznym Polonii Środa. Umowa będzie obowiązywać przez kolejne 3 lata. R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce oraz oficjalny dystrybutor marki JOMA, oferujący szeroki wybór sprzętu sportowego.

 • 08.07.2024

  Polonia Dziewczyny: Podsumowanie wiosny 2024

  Na trzech frontach w rundzie wiosennej rywalizował zespół dziewczyn Polonii. Zimą Polonistki walczyły w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu, w których dotarły do trzeciej fazy. Następnie toczyły boje w III lidze okręgowej trampkarzy, gdzie rywalizowały z chłopcami z 2010 rocznika oraz w I lidze wojewódzkiej juniorek. Wiosną rozwijała się także nasza drużyna orliczek, która już od nowego sezonu również będzie brać udział w rozgrywkach - na początek będą to bezwynikowe turnieje ligowe Wielkopolskiego ZPN.

 • 08.07.2024

  Polonia 2017/2018: Podsumowanie wiosny 2024

  Zespół skrzatów (roczniki 2017-2019) w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rywalizował w turniejach bezwynikowych organizowanych pod kontrolną Wielkopolskiego ZPN. W swojej grupie Poloniści grali z Maratończykiem Brzeźno, Meblorzem Swarzędz oraz Clescevią Kleszczewo.

 • 08.07.2024

  Polonia 2016: Podsumowanie wiosny 2024

  W sezonie 2023/2024 zespół żaków młodszych F2 (rocznik 2016) w rundzie wiosennej rywalizował w turniejach bezwynikowych prowadzonych przez Wielkopolski ZPN. W grupie oprócz zespołu Polonii rywalizowały jeszcze Jedynka Luboń, SF Luboń, Unia Swarzędz oraz dziewczęta Warty Poznań.

 • 08.07.2024

  Polonia 2015: Podsumowanie wiosny 2024

  Sezon 2023/2024 był pełen wyzwań i sukcesów dla drużyn rocznika 2015 - grupy białej oraz grupy czerwonej. Drużyny aktywnie brały udział w rozgrywkach Wielkopolskiego ZPN, uczestniczyły również w licznych sparingach oraz prestiżowych turniejach, takich jak Polonia Cup i Luboń Cup, a także w turniejach kilkudniowych Hary Cup w Łodzi, Marathon Cup w Poznaniu, czy Bałtyk Cup w Ustce.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.