02.10.2017
Pierwsze zwycięstwo w sezonie (2006)W dniu 27 września odbył się kolejny meczy ligowy Młodzików Młodszych. Tym razem grupa czerwona mierzyła się z zespołem Kotwicy Kórnik.
Mecz od pierwszej do ostatniej minuty był bardzo zacięty i wyrównany. Jednak to poloniści wykorzystali swoją szansę i wygrali 1:0 po bramce debiutanta Dawida Tumidaja. Wielkie brawa należą się całemu zespołowi oraz kibicom.
Było to pierwsze zwycięstwo naszego zespołu w tym sezonie.
Polonia zagrała w składzie: B.Muczke, W.Rubach, G.Graf, Ł.Lisiewicz, M.Pieszke, J.Wichłacz, T.Skrobich, M.Grzelczak, J.Zaganiaczyk, W.Łażewski, H.śliwiński, D.Tumidaj.
Najnowsze aktualności
-
18.08.2012
Wytypuj wynik - wygraj karnet
Zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w konkursie polegającym na wytypowaniu prawidłowego wyniku meczu Polonia Środa - Pogoń Mogilno.
-
16.08.2012
Wysoka wygrana orlików z Victorią Warszawa
We wtorkowe popołudnie młodzi piłkarze Polonii, którzy od września będą wzmagać się w grupie Orlik 2003, pojechali do Zaniemyśla na mecz sparingowy z drużyną Victoria Warszawa która obecnie przebywam tam na obozie.
-
16.08.2012
Dziś gierka z rezerwami
Po wczorajszym wyjazdowym bezbramkowym remisie z Polonią 1912 Leszno trener Marian Kurowski zarządził dziś wewnętrzną gierkę.
-
16.08.2012
Polonia TV: Polonia Leszno - Polonia Środa
Dostępny jest już skrót wideo z środowego spotkania trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej w którym piłkarze Polonii Środa bezbramkowo zremisowali w Lesznie z miejscową Polonią 1912.
-
16.08.2012
Statystyki z meczu Polonia Leszno - Polonia Środa
Poniżej przedstawiamy statystyki z środowego meczu Polonii Środa z Polonią 1912 Ostrów. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, choć obie drużyny miały okazję do pokonania bramkarza rywali.
-
16.08.2012
Polonia TV: Wypowiedzi trenerów po meczu z Polonią Leszno
Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi trenerów obu drużyn po środowym meczu Polonii Środa Wielkopolska z Polonią 1912 Leszno.
-
16.08.2012
Bądź z nami! Kibicuj!
W najbliższą niedzielę piłkarze Polonii Środa rozegrają pierwszy w tym sezonie mecz na własnym boisku. Rywalem średzian będzie beniaminek rozgrywek Pogoń Mogilno.
























































