OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

05.06.2022

Pięć bramek rezerw

Po zmianie stron dominacja polonistów była jeszcze większa . Jej efektem były dwie szybko strzelone bramki. Najpierw w 55 minucie L. Henriquez  uderzeniem głową podwyższył wynik na 3 : 1, a dwie minuty później ponownie K. Pawlak nie dał szans z rzutu karnego bramkarzowi GKS-u i było już 4 : 1. Strzelcem ostatniej bramki – znowu w doliczonym czasie gry-  był J. Drame , który z bliskiej odległości dopełnił formalności zamykając tym sposobem wynik tego meczu.

W następnym spotkaniu druga drużyna zagra na wyjeździe z Lechitą Kłecko. Mecz  ten odbędzie się w sobotę 11 czerwca o godz. 15.00.

Z GKS-em zagrali : P. Frąckowiak, L. Henriquez, K. Kaźmierczak, S. Budnik, F. Łasocha, H. Walerjańczyk, K. Cyka, P. Mandrysz, K. Pawlak, J. Giełda, J. Drame.

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.