11.05.2017
Pewne zwycięstwo (2006)W środę 10.05.2017r o godz. 18.45. na boisku w Grodzisku Wlkp. pierwsza drużyna orlika starszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Orlika E1 z zespołem Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Polonii Środa 8-2. Bramki zdobyli: Wawroski Jakub - 3, Rauhut Szymon - 2, Wójkiewicz Jan - 1, Manicki Kacper - 1, Łoda Jakub - 1.
Zespół z Grodziska to zaprzyjaźniona drużyna Polonii Środa jednak na boisku nie ma sentymentów. Trener Leszek Maźwa oczekiwał od zawodników przejęcia inicjatywy od pierwszej minuty i dominacji nad rywalem prze całe spotkanie. Założenia w pierwszej części spotkania zawodnicy Polonii Środa wykonali perfekcyjnie. Rywal został zdominowany w każdym sektorze boiska. Świetnie grali zawodnicy w defensywie, choć zespół z Grodziska bardzo dobrze wykonywał stałe fragmenty gry lecz bramkarz Poloni Dawid Kaczmarek rozgrywał dobre zawody. Pierwsza Połowa zakończyła się prowadzeniem Polonii Środa 4-0, a bramki zdobyli: Szymon Rauhut - 2, Jakub Wawroski - 2.
Druga połowa wyglądała podobnie do pierwszej. Napór na bramkę gospodarzy był duży. Wiele ciekawych akcji. Bramki zdobywali: Jakub Wawroski - 1, Jakub Łoda - 1, Kacper Manicki - 1 oraz Jan Wójkiewicz - 1. W drugiej połowie Polonia Środa zdobyła jeszcze dwie bramki ale niestety były to bramki samobójcze. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa 8-2.
Kolejne spotkanie Polonia Środa I rozegra 13.05.2017 o godz. 11.00 na boisku w Środzie Wlkp. ul. Sportowa gdzie rywalem będzie zespół Szkoły Futbolu Luboń. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.
Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Tomaszewski S, Łoda J, Dawicki M(k), Kruk K, Oboda O, Rauhut Sz, Wawroski J, Kusza J, Manicki K, Hładyszewski P, Wójkiewicz J.
Najnowsze aktualności
-
20.04.2013
Kolejne zwycięstwo Polonii
W rozegranym dzisiaj meczu 21. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze Polonii Środa Wielkopolska pokonali na własnym stadionie z GKS-em Dopiewo 3:1.
-
20.04.2013
Wyjściowe składy Polonii i GKS-u Dopiewo
Poznaliśmy już wyjściowe składy Polonii Środa Wielkopolska i GKS-u Dopiewo na dzisiejszy mecz 21. kolejki III ligi.
-
20.04.2013
Wyniki meczów 21. kolejki III ligi
Dziś rozegrana została 21. kolejka rozgrywek o mistrzostwo III ligi. Zwycięstwa odnotowali Sokół Kleczew, Unia Swarzędz, Fogo Luboń, Nielba Wągrowiec, Notecianka Pakość i nasza Polonia. Podział punktów nastąpił w spotkaniach Unii Solec Kujawski i Cuiavii Inowrocław oraz Ostrovii Ostrów Wlkp. i Wdy Świecie.
-
20.04.2013
Relacja LIVE! Polonia - GKS
Już dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają pierwszy w tym roku mecz ligowy na własnym boisku. Rywalem średzian będzie GKS Dopiewo.
-
20.04.2013
Mecz Polonia - Lech w Środzie?
Wszystkim kibicom przypominamy o konkursie "Kolejorz kontra Twój klub". Nasza Polonia cały czas jest jednym z faworytów i plasuje się na trzecim miejscu.
-
20.04.2013
Polonia faworytem starcia z GKS-em Dopiewo
Już dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają piąty w tym roku mecz o stawkę. Po raz pierwszy średzianie będą mogli zagrać przed własną publicznością, która jak zawsze wierzy w nich.
-
19.04.2013
W niedzielę derby w Jarosławcu
W najbliższa niedzielę na boisku w Jarosławcu dojdzie do gminnych derbów pomiędzy miejscowym Orkanem, a rezerwami Polonii.
-
19.04.2013
Zapowiedź 21. kolejki III ligi
W nadchodzący weekend rozegrana zostanie 21. kolejka rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Kilka spotkań zapowiada się bardzo ciekawie.
























































