OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.05.2021

Pewna wygrana w Nekli

Po zmianie stron nasi zawodnicy nadal dominowali na boisku ale mino kilku okazji wykorzystali tylko jedną Uczynił to, po dokładnym podaniu od O. Janosia, M. Łoniewski. który tym sposobem skompletował  swój dublet.   W międzyczasie miejscowi zdobyli  swoją honorową bramkę po strzale z bliższej odległości  i w takich oto  okolicznościach padały wszystkie bramki w tym spotkaniu.

Za 4 dni, 12 maja o godz. 18.30, rezerwy ponownie wybiegną na boisko.  Będzie to ich 5  ligowy mecz w ciągu 12 dni i w dodatku  z rywalem , który jest tylko jeden punkt  za ich plecami. Tak więc środowe spotkanie z Avią Kamionki zapowiada się niezwykle interesująco i szkoda tylko, że nasi kibice nie będą mogli tego obejrzeć na żywo.

W Nekli zagrali: M. Janczar, T. Ceglewski ( 72’ T. Wieczorek ), K. Maślanka, J. Kiel, W. Kozłowski (72’ K. Cyka ), K. Nowak, M. Madaj ( 57’ F. Michalak ), M. Łoniewski, O. Janoś ( 78’ C. Pluta ), D. Słabikowski ( 72’ I. Motyl ), J. Draszczyk.

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.