11.10.2016
Pewna wygrana młodzików (2005)W sobotę 8 października w Poznaniu odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Młodszych. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Fryderyka Haremskiego był zespół Akademii Piłkarskiej Dębiec. Spotkanie pod początku do końca zdominowali Poloniści i pewnie wygrywają kolejny mecz 2:0 (1:0).
Pierwsze 10 minut to absolutna dominacja Średzian. W tym okresie gry Polonia miała kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Najlepsze okazję do zdobycia gola były po rzutach rożnych. Zabrakło jednak szczęścia i koncentracji. Dopiero w 14 minucie po bardzo ładnej akcji naszego zespołu bramkę z bliskiej odległości strzela Mateusz Duszczak. Mimo ciągłych ataków w pierwszej połowie nie udało się strzelić kolejnych bramek.
Druga część spotkania wyglądała bardzo podobnie jednak rywale po kontrach kilka razy poważnie zagrozili pod naszą bramką. To jednak poloniści byli zespołem wiodącym i prowadzącym grę. Efektem tego jest piękna bramka Mateusza Duszczaka z rzutu wolnego w 41 minucie. Przy wyniku 2:0 Średzianie nie zrezygnowali z dalszych ataków. Ponownie mamy kilka sytuacji bramkowych po rzutach rożnych. Tym razem szczęścia zabrakło Mateuszowi Rosiakowi. W końcówce meczu bardzo ładne uderzenie z dystansu autorstwa Marcela Adamskiego ląduje na poprzeczce. Wynik nie ulega już zmianie.
Mogliśmy wygrać wyżej ale należy cieszyć się z tego co jest. Na koncie zapisujemy kolejne trzy punkty i nie zwalniamy tempa. Brawo dla całego zespołu oraz licznie zebranych kibiców.
Polonia zagrała w składzie: J.Węclewski, K.Mieloszyński, P.Lepczyński, P.Krajewski, F.Hoffmann, J.Góźdź, M.Adamski, W.Stratyński, M.Duszczak, M.Rosiak, K.Mieloszyński, K.Nowak, M.Sobieski, P.Zalewski.
Najnowsze aktualności
-
25.07.2012
Galeria: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem polonistów w stosunku 2:1.
-
25.07.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Centra Ostrów
W środowe popołudnie piłkarze Polonii Środa pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski w meczu towarzyskim. Statystyki wskazują na zdecydowaną przewagę średzkiej drużyny.
-
25.07.2012
Polonia Środa - Centra Ostrów 2:1
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym boisku czwartoligową Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Bramki dla średzian zdobyli Maciej Kononowicz oraz Jakub Wiśniewski natomiast dla gości Grzegorz Korecki.

























































