11.10.2016
Pewna wygrana młodzików (2005)W sobotę 8 października w Poznaniu odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Młodszych. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Fryderyka Haremskiego był zespół Akademii Piłkarskiej Dębiec. Spotkanie pod początku do końca zdominowali Poloniści i pewnie wygrywają kolejny mecz 2:0 (1:0).
Pierwsze 10 minut to absolutna dominacja Średzian. W tym okresie gry Polonia miała kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Najlepsze okazję do zdobycia gola były po rzutach rożnych. Zabrakło jednak szczęścia i koncentracji. Dopiero w 14 minucie po bardzo ładnej akcji naszego zespołu bramkę z bliskiej odległości strzela Mateusz Duszczak. Mimo ciągłych ataków w pierwszej połowie nie udało się strzelić kolejnych bramek.
Druga część spotkania wyglądała bardzo podobnie jednak rywale po kontrach kilka razy poważnie zagrozili pod naszą bramką. To jednak poloniści byli zespołem wiodącym i prowadzącym grę. Efektem tego jest piękna bramka Mateusza Duszczaka z rzutu wolnego w 41 minucie. Przy wyniku 2:0 Średzianie nie zrezygnowali z dalszych ataków. Ponownie mamy kilka sytuacji bramkowych po rzutach rożnych. Tym razem szczęścia zabrakło Mateuszowi Rosiakowi. W końcówce meczu bardzo ładne uderzenie z dystansu autorstwa Marcela Adamskiego ląduje na poprzeczce. Wynik nie ulega już zmianie.
Mogliśmy wygrać wyżej ale należy cieszyć się z tego co jest. Na koncie zapisujemy kolejne trzy punkty i nie zwalniamy tempa. Brawo dla całego zespołu oraz licznie zebranych kibiców.
Polonia zagrała w składzie: J.Węclewski, K.Mieloszyński, P.Lepczyński, P.Krajewski, F.Hoffmann, J.Góźdź, M.Adamski, W.Stratyński, M.Duszczak, M.Rosiak, K.Mieloszyński, K.Nowak, M.Sobieski, P.Zalewski.
Najnowsze aktualności
-
11.08.2012
PP: Luboński przegrał z Wisłą
W rozegranym dzisiaj meczu 1/16 finału Pucharu Polski Luboński KS Luboń przegrał na własnym boisku z występującą w T-Mobile Ekstraklasie Wisłą Kraków 0:5. Do przerwy wynik brzmiał sensacyjnie, bowiem gospodarze bezbramkowo remisowali z utytułowanym rywalem.
-
11.08.2012
Relacja LIVE! Ostrovia - Polonia
Dla tych kibiców którzy nie będą mogli wybrać się dziś na inauguracyjny mecz III ligi Polonii Środa w Ostrowie Wielkopolskim z Ostrovią przeprowadzimy tradycyjnie tekstową relację na żywo.
-
11.08.2012
Kibice wierzą w wygraną z Ostrovią
Już dziś piłkarze Polonii Środa zmierzą się w inauguracyjnym meczu III ligi na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.
-
10.08.2012
Zapraszamy na mecze Polska - Malezja
Zapraszamy wszystkich kibiców na międzynarodowe mecze hokeja na trawie które odbędą się na stadionie w Środzie Wielkopolskiej. W spotkaniach wezmą udział reprezentacje Polski oraz Malezji.
-
10.08.2012
Mecz w Lesznie o 17
Znana jest już godzona rozpoczęcia meczu drugiej kolejki trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej pomiędzy Polonią 1912 Leszno, a Polonią Środa Wielkopolska.
-
10.08.2012
Polonia TV: Ostatni trening przed inauguracją sezonu
Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z czwartkowego treningu Polonii Środa Były to ostatnie zajęcia podopiecznych Mariana Kurowskiego przed inauguracyjnym meczem z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.





















































