11.10.2016
Pewna wygrana młodzików (2005)W sobotę 8 października w Poznaniu odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Młodszych. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Fryderyka Haremskiego był zespół Akademii Piłkarskiej Dębiec. Spotkanie pod początku do końca zdominowali Poloniści i pewnie wygrywają kolejny mecz 2:0 (1:0).
Pierwsze 10 minut to absolutna dominacja Średzian. W tym okresie gry Polonia miała kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Najlepsze okazję do zdobycia gola były po rzutach rożnych. Zabrakło jednak szczęścia i koncentracji. Dopiero w 14 minucie po bardzo ładnej akcji naszego zespołu bramkę z bliskiej odległości strzela Mateusz Duszczak. Mimo ciągłych ataków w pierwszej połowie nie udało się strzelić kolejnych bramek.
Druga część spotkania wyglądała bardzo podobnie jednak rywale po kontrach kilka razy poważnie zagrozili pod naszą bramką. To jednak poloniści byli zespołem wiodącym i prowadzącym grę. Efektem tego jest piękna bramka Mateusza Duszczaka z rzutu wolnego w 41 minucie. Przy wyniku 2:0 Średzianie nie zrezygnowali z dalszych ataków. Ponownie mamy kilka sytuacji bramkowych po rzutach rożnych. Tym razem szczęścia zabrakło Mateuszowi Rosiakowi. W końcówce meczu bardzo ładne uderzenie z dystansu autorstwa Marcela Adamskiego ląduje na poprzeczce. Wynik nie ulega już zmianie.
Mogliśmy wygrać wyżej ale należy cieszyć się z tego co jest. Na koncie zapisujemy kolejne trzy punkty i nie zwalniamy tempa. Brawo dla całego zespołu oraz licznie zebranych kibiców.
Polonia zagrała w składzie: J.Węclewski, K.Mieloszyński, P.Lepczyński, P.Krajewski, F.Hoffmann, J.Góźdź, M.Adamski, W.Stratyński, M.Duszczak, M.Rosiak, K.Mieloszyński, K.Nowak, M.Sobieski, P.Zalewski.
Najnowsze aktualności
-
18.08.2012
Wytypuj wynik - wygraj karnet
Zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w konkursie polegającym na wytypowaniu prawidłowego wyniku meczu Polonia Środa - Pogoń Mogilno.
-
16.08.2012
Wysoka wygrana orlików z Victorią Warszawa
We wtorkowe popołudnie młodzi piłkarze Polonii, którzy od września będą wzmagać się w grupie Orlik 2003, pojechali do Zaniemyśla na mecz sparingowy z drużyną Victoria Warszawa która obecnie przebywam tam na obozie.
-
16.08.2012
Dziś gierka z rezerwami
Po wczorajszym wyjazdowym bezbramkowym remisie z Polonią 1912 Leszno trener Marian Kurowski zarządził dziś wewnętrzną gierkę.
-
16.08.2012
Polonia TV: Polonia Leszno - Polonia Środa
Dostępny jest już skrót wideo z środowego spotkania trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej w którym piłkarze Polonii Środa bezbramkowo zremisowali w Lesznie z miejscową Polonią 1912.
-
16.08.2012
Statystyki z meczu Polonia Leszno - Polonia Środa
Poniżej przedstawiamy statystyki z środowego meczu Polonii Środa z Polonią 1912 Ostrów. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, choć obie drużyny miały okazję do pokonania bramkarza rywali.
-
16.08.2012
Polonia TV: Wypowiedzi trenerów po meczu z Polonią Leszno
Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi trenerów obu drużyn po środowym meczu Polonii Środa Wielkopolska z Polonią 1912 Leszno.
-
16.08.2012
Bądź z nami! Kibicuj!
W najbliższą niedzielę piłkarze Polonii Środa rozegrają pierwszy w tym sezonie mecz na własnym boisku. Rywalem średzian będzie beniaminek rozgrywek Pogoń Mogilno.
























































