19.04.2012
Paweł Przybyłek wraca do zdrowiaBoczny obrońca Polonii Środa który w przerwie niedzielnego meczu naszego zespołu z Sokołem Kleczew stracił przytomność wraca do zdrowia. Paweł we wtorek opuścił średzki szpital. Podczas pobytu w nim przeszedł szczegółowe badania tomograficzne, odbył także konsultację z neurologiem. Badania te na szczęście dla naszego piłkarza wypadły pomyślnie.
Niestety wykluczony jest występ popularnego Lokusa w najbliższym meczu Polonii przeciwko Unii Swarzędz. Wstępne prognozy mówią o około czterech tygodniach przerwy.
Przypomnijmy że całe zdarzenie po którym nasz zawodnik stracił przytomność rozegrało się około 30 minuty spotkania. Wtedy to Paweł został uderzony piłką z około 2-3 metrów w głowę. Dograł pierwszą część spotkania do końca jednak jak sam przyznaje czuł się trochę zamroczony ale nie spodziewał się że to coś poważniejszego.
Obecnie Paweł Przybyłek odpoczywa w domu i jak sam mówi już nie może się doczekać powrotu na boisko.
Najnowsze aktualności
-
27.09.2024
Akademia: Zapowiedź weekendu (28/29.09.2024)
Wiele piłkarskich emocji dostarczy nam ostatni weekend września. Nasze zespoły rozegrają 13 meczów ligowych oraz wezmą udział w dziewięciu turniejach rozgrywek bezwynikowych dla młodszych zawodników. Granie rozpocznie się już w piątek, kiedy to na bisko wybiegną juniorki Polonii. W meczu ligi wojewódzkiej kobiet ich rywalem będzie Sparta Miejska Górka. Pozostałe drużyny do gry przystąpią w sobotę i niedzielę. O podtrzymanie świetnej formy powalczą m.in. nasze zespoły roczników 2008 (vs Stella Luboń), 2009 (vs Błękitni Wronki), 2010 (vs AP Reissa Poznań) oraz 2012 (vs Warta Śrem), które są liderami swoich lig wojewódzkich.
-
26.09.2024
Debiut zespołu dziewcząt (Młodziczki)
Zmagania ligowe rozpoczął zespół młodziczek, który występuje w rozgrywkach bezwynikowych orlików. Inauguracja rozgrywek odbyła się w Pyzdrach. Jak na debiutanckie granie dziewczyny pokazały się z dobrej strony, strzelając sporo bramek. Po turnieju zespół gospodarzy ugościł wszystkich zawodników grillem i słodkimi smakołykami.
-
26.09.2024
Transmisje Polonia TV
Zapraszamy Was na weekendowe transmisje na antenie PoloniaTV.
-
26.09.2024
Turnieje żaków i skrzatów w Środzie (2017/2018)
W sobotę zespoły Polonii 2017 oraz Polonii 2018 były gospodarzami turniejów rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN. Na płycie głównej Stadionu Średzkiego nasze drużyny rywalizowały z Kotwicą Kórnik, UKS-em Śrem oraz Wartą Śrem. Najmłodsi adepci mieli okazję z radością rywalizować i cieszyć się grą z rówieśnikami na doskonale przygotowanym boisku.
-
26.09.2024
Kontrolnie z Kotwicą Kórnik (2016)
W sobotę na boiskach Centrum Treningowego Polonii rocznik 2016 rozegrał mecz kontrolny z zespołem Kotwicy Kornik. Gra została rozegrana na dwóch boiskach, zarówno w formule 7x7, jak i 5x5. Każdy z zawodników złapał wiele cennych minut na boisku. Z każdym tygodniem widać progres w grze młodych Polonistów, oby tak dalej!
-
26.09.2024
Gry kontrolne orlików (2015)
Dwie gry w sobotę rozegrał rocznik 2015. Najpierw grupa czerwona udała się do Kórnika by rozegrać pełny emocji mecz z Kotwicą Kórnik, następnie na średzkim orliku grupa biała podejmowała mocną ekipę grupy złotej Lech Poznań Football Academy.
-
26.09.2024
Porażka z SF Luboń (2013)
Kolejny mecz w 2. lidze okręgowej rozegrała Polonia 2013 II, która tym razem mierzyła się na własnym boisku z drużyną Szkoły Futbolu z Lubonia. Poloniści przegrali 0:14 (0:6).
-
26.09.2024
Bez punktów w Baranowie (2013)
Nie udał się sobotni wyjazd do Baranowa zespołowi Polonii 2013. Podopieczni Dawida Nitki i Bartosza Tomaszewskiego przegrali 3:9 (0:5) w meczu 1. ligi wojewódzkiej. Bramki dla naszej drużyny strzelili Jakub Przybyłek oraz Sebastian Ciszewicz - dwie.



























































