OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

20.12.2019

Ostatnie spotkanie świąteczne

Spotkanie rozpoczął i zawodników oraz rodziców przywitał dyrektor Mariusz Kułak który następnie oddał głos Prezesowi  naszego Klubu Rafałowi Ratajczakowi.  Sternik naszego klubu omówił to co się wydarzyło w bieżącym roku w naszym klubie oraz przedstawił nowego Dyrektora Akademii Piłkarskiej KS Polonia Tomasz Sołtysiak.

Po tym krótkim wystąpieniu głos zabrali trenerzy grup młodzieżowych. Jako pierwszy o swoim zespole opowiedział Łukasz Kaczałka który przedstawił przebieg rundy jesiennej w wykonaniu swoich podopiecznych oraz opowiedział o planach na przyszłość. Na zakończenie swojego wystąpienia przedstawił zawodników z najlepszą frekwencją. Oto oni: Oskar Oboda, Kacper Kruk, Dawid Kaczmarek, Oskar Banaszak i Szymon Rauhut.

Jako kolejny głos zabrał trener Przemysław Łoniewski. On także podsumował dokonania swojego zespołu. W tym zespole najlepszą frekwencja w rundzie jesiennej mogą pochwalić się: Hoffman Florian, Kaczmarek Marcin, Rosiak Mateusz, Grzelak Robert, Piotr Lepczyński.

Po nim głos ponownie zabrał Mariusz Kułak który tym razem podsumował działalność swojego zespołu juniorów młodszych. Tutaj najbardziej aktywnymi piłkarzami rundy jesiennej okazali się: Wojciech Pinczak, Jakub Szymczak, Wojciech Stępień, Albert Czajka, Szymon Rożek i Hubert Kaźmierczak.

Następnie wszystkim zebranym dokonania swojego zespołu przedstawił trener Leszek Maźwa. W jego zespole największą frekwencją na treningach wykazali się: Motyl Igor, Moroz Witold, Glapa Paweł, Łopata Jakub, Scheffler Albert i Szymczak Jędrzej.

Jako ostatni z trenerów głos zabrał Waldemar Grześkowiak trener zespołu juniorów starszych. W tej drużynie na szczególne wyróżnienie za frekwencje zasłużyli: Łoniewski  Mikołaj, Tomczak  Jakub, Madaj  Michał, Miśkiewicz  Patryk i Michalak  Filip.

Później odbyło się jeszcze krótki podsumowanie działalności naszej Akademii Bramkarzy. Tutaj nagrody za najlepszą frekwencję na treningach otrzymali: Paweł Kościelniak, Mateusz Krawiec i Piotr Wiśniewski.

Na zakończenie przemówień głos ponownie zabrał Prezes Rafał Ratajczak, który złożył wszystkim obecnym najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz życzył zdrowia na Nowy Rok.

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.