OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

16.03.2021

Ostatni sparing młodzików (2008)

W sobotę 13 marca swój ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych rozegrał pierwszy zespół z rocznika 2008. Rywalem Młodych Polonistów był zespół Suchary Suchy Las, a mecz został rozegrany na boisku w Topoli.

Nasi zawodnicy od początku śmiało atakowali bramkę rywali, ale dobrymi interwencjami popisywał się bramkarz Sucharów lub strzały w jego bramkę okazywały się niecelne. Sama gra zawodników może cieszyć, ale szwankowała tego dnia skuteczność i w całym spotkaniu udało się zdobyć tylko dwie bramki, a ich autorami byli Oliwier Kozłowski i Patryk Karczewski. W tym meczu dobrze zespół funkcjonował w obronie, w dobrej dyspozycji był też nasz bramkarz Dominik Mielcarek, który nie stracił tego dnia żadnej bramki. Wynik spotkania 2:0.

W najbliższą sobotę drużynę czeka pierwszy mecz w Lidze Wojewódzkiej, rywalem naszego zespołu będzie Poznańska 13 Poznań.

Polonia wystąpiła w składzie: Dominik Mielcarek, Franciszek Wiczyński, Patryk Karczewski, Bartosz Idziaszek, Oliwier Kozłowski, Marcin Ratajczak, Jakub Jaśkowiak, Wiktor Motyl, Hubert Kujawa, Oliwier Pacholski, Adrian Wojciechowski, Filip Nowak, Filip Zawodny

Najnowsze aktualności

  • 28.03.2022

    Skrzaty grały towarzysko (2014-2016)

    W niedzielny poranek zespoły skrzatów rozegrały dwie wewnętrzne gry kontrolne na boisku Centrum Treningowego Polonii. Trenerzy motywowali zawodników do podejmowania jak największej liczby prób dryblingów. Młodzi piłkarze byli bardzo aktywni, strzelali mnóstwo bramek i czerpali ogromną radość z gry na świeżym powietrzu.

  • 26.03.2022

    Dwie bramki Giełdy

    W sobotę 26 marca piłkarze Polonii Środa w ramach 21 kolejki III ligi podejmowali na własnym stadionie Bałtyk Koszalin.

  • 25.03.2022

    Plan gier akademii (25-27 marca)

    Prezentujemy harmonogram gier zespołów akademii KS Polonia Środa Wielkopolska na weekend 25-27 marca 2022 roku. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny do kibicowania młodym Polonistom.

  • 24.03.2022

    Podsumowanie turnieju Polonia Cup (2009)

    W niedzielę odbył się turniej Polonia Cup 2022 dla zawodników z rocznika 2009. Jego zwycięzcami zostali Klub Piłkarski Piła w sesji porannej, a także Akademia Orlika Miłosław w sesji popołudniowej.

  • 24.03.2022

    Średzianie wygrali Polonia Cup (2010)

    Zespół Polonii Środa Wielkopolska wygrał poranną sesję turnieju Polonia Cup 2022 rozgrywanego na boiskach Centrum Treningowego. W sesji popołudniowej wygrał drugi zespół Akademii Piłkarskiej Reissa z Jarocina.

  • 24.03.2022

    Skrzaty zagrały w Kosmicznym Golu (2015)

    W niedzielę 20 marca drużyna skrzatów prowadzonych przez trenera Miłosza Twardowskiego brała udział w mocno obsadzonym turnieju Kosmiczny Gol, który odbywał się pod balonem APR Arena w Lesznie.

  • 23.03.2022

    Towarzyskie granie skrzatów w Śremie (2016)

    W sobotę 19 marca w Śremie rozegrany został mecz towarzyski pomiędzy skrzatami Polonii Środa Wielkopolska i Warty Śrem. Zawodnicy obu zespołów tworzyli sporo sytuacji bramkowych i strzelali wiele bramek. Widać, że kontrola piłki sprawia naszym najmłodszym adeptom coraz mniej problemów. Odważnie wchodzą również w pojedynki 1x1.

  • 23.03.2022

    Trójmecz i gra wewnętrzna żaków (2014)

    Zespół żaków Polonii Środa z rocznika 2014 rozegrał w Swarzędzu trójmecz z zespołami Meblorza Swarzędz i Korony Zakrzewo. Część zawodników odbyła również grę wewnętrzną.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.