04.12.2012
Orliki zagrały w CzerwonakuW minioną sobotę zawodnicy średzkiej Polonii z rocznika 2003 wybrali się na turniej do Czerwonaka gdzie organizatorem był Junior Koziegłowy.
W turnieju wzięło udział 10 drużyn w wielkopolski – Akademia Rejsa, Nielba Wągrowiec, Oranje Sport, Mieszko Gniezno, Poznaniak Poznań, Błękitni Owińska, Unia Swarzędz, dwie drużyny organizatora oraz nasz Polonia.
Polonia rozlosowana została do drugiej grupy i swój pierwszy mecz rozegrała z drużyną która w ostatecznym rezultacie wygrała cały turniej, tą drużyną była Oranje Sport. Polonia w tym meczu przegrała 3:0
Drugi mecz grupowy poloniści zagrali z drugą drużyną gospodarza, gromiąc go aż 6:0. Bramki w tym meczu zdobył – Marek Dolata-3, Michał Kościelniak -2, Jakub Maćkowiak -1.
Kolejnym meczem rozegranym przez Naszych piłkarzy było spotkanie z Błękitnymi Owińska. To spotkanie średzianie przegrali 2:0.
W ostatnim meczu grupowym Polonia zagrała z Poznaniakiem Poznań. Mimo że mecz był początkowo wyrównany to ostatecznie Poznaniak okazał się lepszy wygrywając 4:1 a jedyną bramkę dla Polonii zdobył Stasiu Kornaszewski.
Po tym meczu Polonia w swojej grupie zajęła 4 miejsce i na koniec turnieju walczyła ostatecznie o miejsca 7-8. W grupie pierwszej na miejscu 4 znalazła się drużyna Mieszka Gniezno i w meczu o 7 miejsce to poloniści byli lepsi wygrywając z rówieśnikami z Gniezna 2:0 a obie bramki dla Polonii zdobył Adam Rozwora i ostatecznie Polonia Środa zajęła 7 miejsce.
Polonia wystąpiła w składzie: S. Łopatka, M. Hulewicz, F. Półrolniczak, M. Dolata, M. Kościelniak, S. Kornaszewski, K. Maćkowiak, K. Cyka, A. Rozwora, M. Dubiński
Najnowsze aktualności
-
17.08.2012
Sebastian Stokłosa arbitrem meczu Polonia - Pogoń
Sebastian Stokłosa z Leszna poprowadzi niedzielny mecz III ligi w którym Polonia Środa Wielkopolska podejmować będzie Pogoń Mogilno.
-
16.08.2012
Wypowiedzi trenerów po dzisiejszym sparingu
Poniżej prezentujemy wypowiedzieli Mariana Kurowskiego oraz Waldemara Gześkowiaka po dzisiejszym meczu pierwszego zespołu z drugim.
-
16.08.2012
Galeria: Polonia I - Polonia II
Dostępne są już zdjęcia z dzisiejszego meczu pierwszej drużyny z drugim zespołem. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem rezerw w stosunku 3:2.
-
16.08.2012
Rezerwy lepsze w sparingu
W rozegranym dziś meczu sparingowym piłkarze Polonii Środa przegrali z drugą drużyną naszego klubu 2:3. Spotkanie miało charakter bardziej treningowy i trwało dwa razy po trzydzieści minut.
-
16.08.2012
Kto wygra mecz Polonia Środa - Pogoń Mogilno?
Zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w nowej sondzie dotyczącej niedzielnego meczu Polonii Środa Wielkopolska z Pogonią Mogilno. Tradycyjnie pytamy Was kogo typujecie na faworyta meczu.
-
16.08.2012
W piątek prezentacja Polonii
Zapraszamy wszystkich kibiców Polonii Środa Wielkopolska na piątkową prezentację naszej drużyny, która odbędzie się w parku „Łazienki” poprzedzając koncert zespołu TSA w ramach festiwalu Środa Rock Festival.
-
16.08.2012
Trwa sprzedaż karnetów
Cały czas trwa sprzedaż karnetów na mecze Polonii Środa Wielkopolska w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013.
-
16.08.2012
Podsumowanie 2. kolejki III ligi
W środę rozegrana została druga kolejka rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Nie zabrakło kilku niespodzianek.






















































