02.12.2013
Orliki starsze biorą udział w lidze halowejW niedziele 1 grudnia rozpoczęła się Młodzieżowa Ligi Piłki Nożnej Halowej w Trzemesznie pod nazwą Kapi Cup w której bierze udział jedna z drużyn Polonii Środa - orliki starsze.
Do ligi tej zgłoszonych jest 9 drużyn w tym dwie drużyny organizatora, dwie drużyny Mieszka Gniezno oraz dwie Gniewka Gniezno, natomiast po jednej ekipie zgłosiły się Pogoń Mogilno i nasza Polonia.
Mecze te rozgrywane są systemem ligowym, a każdy mecz trwa 2 x 10 min. Podczas pierwszej kolejki spotkań Polonia rozegrała mecze z: Gniewko Gniezno 2004 – Mecz toczył się na wyrównanym poziomie, lecz to Polonia zwyciężyła po jedynym golu, którego strzelcem był Marcel Scholz wykorzystując rzut wolny.
Mieszko Carbo Gniezno Biali – Polonia bez problemu poradziła sobie z rywalem pokonując rywali z Gniezno aż 3:0. Na listę strzelców dwa razy wpisał się Kuba Kusik oraz jedno trafienie zaliczył Marcel Scholz.
Gniewko Gniezno 2003 – W pierwszej połowie poloniści spisywali się bardzo dobrze strzelając 2 bramki, których autorami był Michał Kościelniak i Kuba Kusik. Niestety w drugiej połowie piłkarze reprezentujący drużynę Gniewka zdołali odrobić straty i w końcowym efekcie mecz zakończył się remisem 2:2.
Dodatkowo Wiktor Król otrzymując czerwoną kartkę musiał opuścić boisko po zagraniu ręką za polem karnym, przez co ostatnie 2 minuty Polonia grała w osłabieniu. Podczas niedzielnych spotkań bardzo dobrze spisywał się Kuba Kusik, który mimo gry jako nominalny obrońca, potrafił przeprowadzić piłkę na połowę rywala, a także dobrze ustawić się pod jego bramką.
Drużynę ze Środy podczas rozgrywek w Trzemesznie reprezentuje 13 zawodników, natomiast podczas niedzielnych spotkań brało udział 10 piłkarzy.
W. Król, M. Dolata, M. Ochowiak, J. Szymczak, K. Kusik, I. Motyl, K. Poznański, M. Hulewicz, M. Scholz, M. Kościelniak
Najnowsze aktualności
-
09.08.2012
Wyjazd kibiców do Ostrowa
Już w najbliższą sobotę piłkarze Polonii Środa zainaugurują rozgrywki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Nasza drużyna wyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego by zmierzyć się tam z beniaminkiem Ostrovią 1909.
-
07.08.2012
Szczegółowy terminarz III ligi
Dostępny jest już na naszej stronie internetowej szczegółowy terminarz I rundy rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
06.08.2012
Treningi zespołu żaków
Poniżej podajmy plan treningów drużyny żaków z rocznika 2004 w bieżącym tygodniu.
-
06.08.2012
Raport ligowy cz. VI
Dziś przedstawiamy kolejną, szóstą część cotygodniowego raportu ligowego dotyczącego przygotowań rywali Polonii Środa Wielkopolska do nadchodzącego sezonu 2012/2013.
-
05.08.2012
Polonia Leszno prawdopodobnie powróci do III ligi
Na tydzień przed inauguracją III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej dojdzie prawdopodobnie do zmiany składu rozgrywek.
-
04.08.2012
Ostrovia wygrywa w ostatnim sparingu
Ligowy rywal Polonii Środa w pierwszej kolejce III ligi Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski rozegrała dziś ostatni sparing przed inauguracją sezonu. Beniaminek rozgrywek pokonał na boisku w Jarocinie drużynę juniorów starszych Zagłębia Lubin 3:0.






















































