02.12.2013
Orliki starsze biorą udział w lidze halowejW niedziele 1 grudnia rozpoczęła się Młodzieżowa Ligi Piłki Nożnej Halowej w Trzemesznie pod nazwą Kapi Cup w której bierze udział jedna z drużyn Polonii Środa - orliki starsze.
Do ligi tej zgłoszonych jest 9 drużyn w tym dwie drużyny organizatora, dwie drużyny Mieszka Gniezno oraz dwie Gniewka Gniezno, natomiast po jednej ekipie zgłosiły się Pogoń Mogilno i nasza Polonia.
Mecze te rozgrywane są systemem ligowym, a każdy mecz trwa 2 x 10 min. Podczas pierwszej kolejki spotkań Polonia rozegrała mecze z: Gniewko Gniezno 2004 – Mecz toczył się na wyrównanym poziomie, lecz to Polonia zwyciężyła po jedynym golu, którego strzelcem był Marcel Scholz wykorzystując rzut wolny.
Mieszko Carbo Gniezno Biali – Polonia bez problemu poradziła sobie z rywalem pokonując rywali z Gniezno aż 3:0. Na listę strzelców dwa razy wpisał się Kuba Kusik oraz jedno trafienie zaliczył Marcel Scholz.
Gniewko Gniezno 2003 – W pierwszej połowie poloniści spisywali się bardzo dobrze strzelając 2 bramki, których autorami był Michał Kościelniak i Kuba Kusik. Niestety w drugiej połowie piłkarze reprezentujący drużynę Gniewka zdołali odrobić straty i w końcowym efekcie mecz zakończył się remisem 2:2.
Dodatkowo Wiktor Król otrzymując czerwoną kartkę musiał opuścić boisko po zagraniu ręką za polem karnym, przez co ostatnie 2 minuty Polonia grała w osłabieniu. Podczas niedzielnych spotkań bardzo dobrze spisywał się Kuba Kusik, który mimo gry jako nominalny obrońca, potrafił przeprowadzić piłkę na połowę rywala, a także dobrze ustawić się pod jego bramką.
Drużynę ze Środy podczas rozgrywek w Trzemesznie reprezentuje 13 zawodników, natomiast podczas niedzielnych spotkań brało udział 10 piłkarzy.
W. Król, M. Dolata, M. Ochowiak, J. Szymczak, K. Kusik, I. Motyl, K. Poznański, M. Hulewicz, M. Scholz, M. Kościelniak
Najnowsze aktualności
-
10.08.2012
W niedzielę derby z Kłosem Zaniemyśl
W najbliższą niedzielę rezerwy Polonii Środa Wielkopolska rozegrają ostatni mecz towarzyski przed inauguracją sezonu 2012/2013. Nasza drużyna wyjedzie do pobliskiego Zaniemyśla by spotkać się tam w derbowym spotkaniu z miejscowym Kłosem.
-
10.08.2012
Podsumowanie sparingów trzecioligowców
Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań towarzyskich drużyn trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej, które uzyskały w letnim okresie przygotowawczym do sezonu 2012/2013.
-
10.08.2012
Pierwszy mecz rezerw przełożony
Uległ zmianie termin pierwszego meczu w poznańskiej klasie A pomiędzy rezerwami Polonii Środa i Pogonią Książ Wielkopolski.
-
10.08.2012
Zdjęcia z obozu trampkarzy
W naszej galerii dostępne są już zdjęcia z dziesięciodniowego obozu trampkarzy Polonii Środa Wielkopolska w Białym Dunajcu.
-
09.08.2012
Polonia II pokonała juniorów młodszych
W środę, 8 sierpnia w ramach treningu drużyna rezerw Polonii Środa rozegrała sparingowe spotkanie z zespołem juniorów młodszych naszego klubu. Mecz wygrali podopieczni Waldemara Grześkowiaka 4:0.
-
09.08.2012
Ostatni trening przed Ostrovią
Dziś o godzinie 17:00 na głównej płycie boiska stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Środzie piłkarze Polonii Środa odbyli ostatni trening przed sobotnim meczem ligowym z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.
-
09.08.2012
Kadra Polonii na sezon 2012/2013
Poniżej przedstawiamy kadrę Polonii Środa Wielkopolska na nadchodzącą rundę jesienną III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej w sezonie 2012/2013. Do drużyny przed startem rozgrywek dołączyło siedmiu nowych zawodników, natomiast z zespołem pożegnało się czterech graczy.
-
09.08.2012
Agencja Allianz Adam Kasprzak nowym członkiem KPPiB
Firma Allianz, agencja w Środzie Wielkopolskiej prowadzona przez Adama Kasprzaka została kolejnym partnerem Klubu Partnera Piłka i Biznes. Firma wykupiła pakiet bordowy.






















































