02.12.2013
Orliki starsze biorą udział w lidze halowejW niedziele 1 grudnia rozpoczęła się Młodzieżowa Ligi Piłki Nożnej Halowej w Trzemesznie pod nazwą Kapi Cup w której bierze udział jedna z drużyn Polonii Środa - orliki starsze.
Do ligi tej zgłoszonych jest 9 drużyn w tym dwie drużyny organizatora, dwie drużyny Mieszka Gniezno oraz dwie Gniewka Gniezno, natomiast po jednej ekipie zgłosiły się Pogoń Mogilno i nasza Polonia.
Mecze te rozgrywane są systemem ligowym, a każdy mecz trwa 2 x 10 min. Podczas pierwszej kolejki spotkań Polonia rozegrała mecze z: Gniewko Gniezno 2004 – Mecz toczył się na wyrównanym poziomie, lecz to Polonia zwyciężyła po jedynym golu, którego strzelcem był Marcel Scholz wykorzystując rzut wolny.
Mieszko Carbo Gniezno Biali – Polonia bez problemu poradziła sobie z rywalem pokonując rywali z Gniezno aż 3:0. Na listę strzelców dwa razy wpisał się Kuba Kusik oraz jedno trafienie zaliczył Marcel Scholz.
Gniewko Gniezno 2003 – W pierwszej połowie poloniści spisywali się bardzo dobrze strzelając 2 bramki, których autorami był Michał Kościelniak i Kuba Kusik. Niestety w drugiej połowie piłkarze reprezentujący drużynę Gniewka zdołali odrobić straty i w końcowym efekcie mecz zakończył się remisem 2:2.
Dodatkowo Wiktor Król otrzymując czerwoną kartkę musiał opuścić boisko po zagraniu ręką za polem karnym, przez co ostatnie 2 minuty Polonia grała w osłabieniu. Podczas niedzielnych spotkań bardzo dobrze spisywał się Kuba Kusik, który mimo gry jako nominalny obrońca, potrafił przeprowadzić piłkę na połowę rywala, a także dobrze ustawić się pod jego bramką.
Drużynę ze Środy podczas rozgrywek w Trzemesznie reprezentuje 13 zawodników, natomiast podczas niedzielnych spotkań brało udział 10 piłkarzy.
W. Król, M. Dolata, M. Ochowiak, J. Szymczak, K. Kusik, I. Motyl, K. Poznański, M. Hulewicz, M. Scholz, M. Kościelniak
Najnowsze aktualności
-
26.08.2012
Zakończyła się 4. kolejka III ligi
Zakończyła się czwarta kolejka rozgrywek o mistrzostwo III ligi. W jedynym niedzielnym meczu Polonia 1912 Leszno bezbramkowo zremisowała na własnym boisku z Pogonią Mogilno.
-
26.08.2012
Polonia II Środa - Szturm Junikowo Poznań 6:1
Wysokim zwycięstwo zanotowały dziś rezerwy Polonii Środa Wielkopolska, które na własnym boisku w meczu klasy A pokonały Szturm Junikowo Poznań 6:1 (2:1). Wynik spotkania powinien być co najmniej dwucyfrowy bowiem poloniści cztery razy trafiali w słupek bramki rywali oraz niewykorzystani kilku stuprocentowych sytuacji.
-
26.08.2012
Statystyki z meczu Luboński KS - Polonia
Poniżej przedstawiamy statystyki z wyjazdowego meczu Polonii Środa Wielkopolska przeciwko Lubońskiemu KS Fogo Luboń. Mecz mimo wielu sytuacji strzeleckich stworzonych przez średzian zakończył się bezbramkowym remisem.
-
26.08.2012
Znamy zwycięzcę konkursu
W sobotnim meczu trzeciej ligi Polonia Środa Wielkopolska bezbramkowo zremisowała z Lubońskim KS Fogo Luboń. Taki wynik spotkania typowało dwóch uczestników naszego konkursu. Po dokonaniu losowania zgodnie z regulaminem wyłoniliśmy zwycięzcę, którym został Pan Krzysztof Sarnowski.
-
26.08.2012
Trampkarze najlepsi w Kórniku
Drużyna trampkarzy KS Polonia Środa Wlkp., uczestniczyła w sobotę w ósemkowym turnieju, który odbył się na stadionie Kotwicy Kórnik.
-
25.08.2012
Wyniki sobotnich meczów 2. kolejki klasy A
Rozpoczęła się druga kolejka rozgrywek o mistrzostwo poznańskiej klasy A grupy I. W sobotnich meczach Pelikan Niechanowo pokonał na wyjeździe Przemysława Poznań 3:2, a Zawisza Dolsk zwyciężyła na własnym terenie GKS Gułtowy 3:1.
-
25.08.2012
Wyniki sobotnich meczów 4. kolejki III ligi
Trwa czwarta kolejka III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Do największej sensacji doszło w Wągrowcu, gdzie miejscowa Nielba została rozgromiona przez Ostrovię 1909 Ostrów 5:0. Ciekawie było również w Świeciu, gdzie Wda do 79. minuty prowadziła 2:0 by ostatecznie zremisować z Sokołem Kleczew 2:2.
-
25.08.2012
Galeria: Luboński KS Luboń - Polonia Środa
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego meczu czwartej kolejki trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej pomiędzy Lubońskim KS Fogo Luboń, a Polonią Środa Wielkopolska.























































