02.12.2013
Orliki starsze biorą udział w lidze halowejW niedziele 1 grudnia rozpoczęła się Młodzieżowa Ligi Piłki Nożnej Halowej w Trzemesznie pod nazwą Kapi Cup w której bierze udział jedna z drużyn Polonii Środa - orliki starsze.
Do ligi tej zgłoszonych jest 9 drużyn w tym dwie drużyny organizatora, dwie drużyny Mieszka Gniezno oraz dwie Gniewka Gniezno, natomiast po jednej ekipie zgłosiły się Pogoń Mogilno i nasza Polonia.
Mecze te rozgrywane są systemem ligowym, a każdy mecz trwa 2 x 10 min. Podczas pierwszej kolejki spotkań Polonia rozegrała mecze z: Gniewko Gniezno 2004 – Mecz toczył się na wyrównanym poziomie, lecz to Polonia zwyciężyła po jedynym golu, którego strzelcem był Marcel Scholz wykorzystując rzut wolny.
Mieszko Carbo Gniezno Biali – Polonia bez problemu poradziła sobie z rywalem pokonując rywali z Gniezno aż 3:0. Na listę strzelców dwa razy wpisał się Kuba Kusik oraz jedno trafienie zaliczył Marcel Scholz.
Gniewko Gniezno 2003 – W pierwszej połowie poloniści spisywali się bardzo dobrze strzelając 2 bramki, których autorami był Michał Kościelniak i Kuba Kusik. Niestety w drugiej połowie piłkarze reprezentujący drużynę Gniewka zdołali odrobić straty i w końcowym efekcie mecz zakończył się remisem 2:2.
Dodatkowo Wiktor Król otrzymując czerwoną kartkę musiał opuścić boisko po zagraniu ręką za polem karnym, przez co ostatnie 2 minuty Polonia grała w osłabieniu. Podczas niedzielnych spotkań bardzo dobrze spisywał się Kuba Kusik, który mimo gry jako nominalny obrońca, potrafił przeprowadzić piłkę na połowę rywala, a także dobrze ustawić się pod jego bramką.
Drużynę ze Środy podczas rozgrywek w Trzemesznie reprezentuje 13 zawodników, natomiast podczas niedzielnych spotkań brało udział 10 piłkarzy.
W. Król, M. Dolata, M. Ochowiak, J. Szymczak, K. Kusik, I. Motyl, K. Poznański, M. Hulewicz, M. Scholz, M. Kościelniak
Najnowsze aktualności
-
03.09.2012
Sonda: Kto wygra mecz Polonia - Dopiewo
Zapraszamy wszystkich kibiców do głosowania w nowej sondzie opublikowanej na naszym oficjalnym profilu na Faceboooku. Tradycyjnie pytamy Was o zwycięzcę najbliższego meczu Polonii Środa Wielkopolska.
-
03.09.2012
Podsumowanie 5. kolejki III ligi
W sobotę rozegrana została piąta kolejka spotkań trzeciej lig grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. W ośmiu meczach padły 24. bramki.
-
02.09.2012
Znamy zwycięzcę konkursu
W sobotnim meczu trzeciej ligi Polonia Środa Wielkopolska wygrała na własnym boisku z Nielbą Wągrowiec 2:0. Zwycięstwo średzian wyłoniło zwycięzcę naszego konkursu.
-
02.09.2012
Wyniki niedzielnych meczów 3. kolejki klasy A
Dziś dokończono trzecią kolejkę poznańskiej klasy A grupy I. W najciekawszym meczu Maratończyk Brzeźno pokonał 2:0 Orkan Działyń. W innych spotkaniach kibice obejrzeli już znacznie więcej goli. Pelikan Niechanowo rozgromił GKS Gułtowy 7:0, Phytopharm Klęka pokonał Błękitnych Owińska 6:2, a Szturm Junikowo Poznań wygrał z Orkanem Jarosławiec 5:2.
-
02.09.2012
Relacja z meczu LKS Kicin - Polonia II
W trzeciej kolejce spotkań poznańskiej A klasy , rozgrywanej w sobotę 1 września , drużyna rezerw udała się do Kicina. Tam po bardzo ciężkim boju zremisowała z miejscowym LKS 1:1.
-
02.09.2012
Fatalna passa przerwana
Wczoraj piłkarze Polonii Środa Wielkopolska pokonali na własnym boisku Nielbę Wągrowiec 2:0 i przerwali fatalną passę 125 dni bez zwycięstwa. Podopieczni Mariana Kurowskiego przerwali także trwająca od początku sezonu serię spotkań bez zdobytego gola.
-
02.09.2012
Galeria: Polonia Środa - Kotwica Kórnik
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu Pucharu Polski kobiet pomiędzy Polonią Środa Wielkopolska, a Kotwicą Kórnik.
-
02.09.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Nielba Wągrowiec
Poniżej przedstawiamy statystyki z sobotniego meczu Polonii Środa Wielkopolska przeciwko Nielbie Wągrowiec. Po raz pierwszy w sezonie średzianie zdobyli komplet punktów dzięki wygranej 2:0.





















































