02.12.2013
Orliki starsze biorą udział w lidze halowejW niedziele 1 grudnia rozpoczęła się Młodzieżowa Ligi Piłki Nożnej Halowej w Trzemesznie pod nazwą Kapi Cup w której bierze udział jedna z drużyn Polonii Środa - orliki starsze.
Do ligi tej zgłoszonych jest 9 drużyn w tym dwie drużyny organizatora, dwie drużyny Mieszka Gniezno oraz dwie Gniewka Gniezno, natomiast po jednej ekipie zgłosiły się Pogoń Mogilno i nasza Polonia.
Mecze te rozgrywane są systemem ligowym, a każdy mecz trwa 2 x 10 min. Podczas pierwszej kolejki spotkań Polonia rozegrała mecze z: Gniewko Gniezno 2004 – Mecz toczył się na wyrównanym poziomie, lecz to Polonia zwyciężyła po jedynym golu, którego strzelcem był Marcel Scholz wykorzystując rzut wolny.
Mieszko Carbo Gniezno Biali – Polonia bez problemu poradziła sobie z rywalem pokonując rywali z Gniezno aż 3:0. Na listę strzelców dwa razy wpisał się Kuba Kusik oraz jedno trafienie zaliczył Marcel Scholz.
Gniewko Gniezno 2003 – W pierwszej połowie poloniści spisywali się bardzo dobrze strzelając 2 bramki, których autorami był Michał Kościelniak i Kuba Kusik. Niestety w drugiej połowie piłkarze reprezentujący drużynę Gniewka zdołali odrobić straty i w końcowym efekcie mecz zakończył się remisem 2:2.
Dodatkowo Wiktor Król otrzymując czerwoną kartkę musiał opuścić boisko po zagraniu ręką za polem karnym, przez co ostatnie 2 minuty Polonia grała w osłabieniu. Podczas niedzielnych spotkań bardzo dobrze spisywał się Kuba Kusik, który mimo gry jako nominalny obrońca, potrafił przeprowadzić piłkę na połowę rywala, a także dobrze ustawić się pod jego bramką.
Drużynę ze Środy podczas rozgrywek w Trzemesznie reprezentuje 13 zawodników, natomiast podczas niedzielnych spotkań brało udział 10 piłkarzy.
W. Król, M. Dolata, M. Ochowiak, J. Szymczak, K. Kusik, I. Motyl, K. Poznański, M. Hulewicz, M. Scholz, M. Kościelniak
Najnowsze aktualności
-
04.09.2012
Terminarze zespołów młodzieżowych
Informujemy że na naszej stronie dostępne są już wszystkie terminarze rozgrywek młodzieżowych w których występują drużyny Polonii Środa.
-
04.09.2012
Po drugie zwycięstwo do Dopiewa
Już w najbliższą środę piłkarze Polonii Środa rozegrają szósty w tym sezonie mecz ligowy. Podopieczni Mariana Kurowskiego zmierzą się na wyjeździe z GKS Dopiewo.
-
03.09.2012
Phytopharm Klęka kolejnym rywalem rezerw w PP
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej dokonał dziś losowania trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Kolejnym rywalem rezerw Polonii Środa będzie derbowy przeciwnik Phytopharm Klęka. Spotkanie odbędzie się na boisku w Środzie.
-
03.09.2012
Maciej Ziółkowski arbitrem meczu w Dopiewie
Maciej Ziółkowski reprezentujący Kolegium Sędziów w Koninie poprowadzi środowy mecz trzeciej ligi pomiędzy GKSem Dopiewo, a Polonią Środa Wielkopolska.
-
03.09.2012
Podsumowanie 3. kolejki klasy A
W sobotę i niedzielę rozegrana została trzecia kolejka poznańskiej klasy A grupy I. Nowym liderem został Pelikan Niechanowo.
-
03.09.2012
Polonia TV: Reportaż z meczu dziewczyn
Zapraszamy do obejrzenia reportażu z meczu Pucharu Polski kobiet w którym drużyna Polonii Środa Wielkopolska pokonała Kotwicę Kórnik 4:2.
-
03.09.2012
W Dopiewie godzinę wcześniej
Uległa zmiana godziny rozpoczęcia meczu szóstej kolejki trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej pomiędzy GKSem Dopiewo, a Polonią Środa Wielkopolska.
-
03.09.2012
Dziewczyny grają dalej w Pucharze Polski
W pierwszej rundzie Pucharu Polski kobiet drużyna Polonii Środa zmierzyła się na własnym boisku z Kotwica Kórnik.






















































