21.03.2023
Orliki na Bułgarskiej (2012)W ostatnią niedzielę podopieczni trenera Bartka Bejmy i Miłosza Chojnackiego udali się na Bułgarską, aby zagrać mecz kontrolny z Lechem Poznań. Mecz rozgrywany był w systemie 7x7 w wymiarze czasowym 4x20min.
Po dłuższym okresie gry w systemie młodzika 9x9 zawodnicy tydzień przed rozgrywkami ligowymi przystąpili do gry z powrotem w systemie orlika 7x7. Na początku jako zespół mieliśmy problem z wejściem na swój odpowiedni poziom i zbyt dużym respektem potraktowaliśmy rywala. Wkradła się zbyt duża nerwowość i niedokładność w rozgrywaniu akcji. Dopiero w 3 tercji zaczęliśmy wchodzić na swój poziom i stawiać opór lepiej dysponowanemu zespołowi w tym dniu. W tej tercji wychodziło nam otwieranie gry i budowanie akcji zgodnie z założeniami, które realizujemy na treningach. W najbliższym czasie na treningach będziemy mocno pracować nad aspektem mentalnym - głównie pod kątem budowania pewności siebie, aby rozpocząć z pozytywnym nastawieniem mecz oraz fazą bronienia, a także nad obszarem motorycznym, gdyż ten mecz pokazał, że mamy tutaj spore deficyty.
Polonię reprezentowali: Daniel Burak, Adam Walczak, Tymoteusz Włodarczak, Dominik Łakomy, Oskar Limański, Piotr Nowaczyk, Kacper Chojnacki, Bartłomiej Kaźmierczak, Bartłomiej Krajewski, Bartosz Furmański, Kewin Kroll, Franciszek Ratajczak, Maciej Stachowiak, Patryk Majchrzak, Jędrzej Gucze, Antoni Skowroński.
Najnowsze aktualności
-
16.05.2023
Intensywny weekend żaków (2014)
Intensywny weekend mają za sobą zawodnicy z rocznika 2014. W sobotę 13 maja rozegrali trójmecz w Poznaniu z zespołami Lecha Poznań i Varsovii Warszawa. Natomiast w niedzielę rozegrali mecz sparingowy w Luboniu z miejscową Szkołą Futbolu.
-
16.05.2023
Turniej ligowy przy Bułgarskiej (2013)
W niedzielny poranek podopieczni trenerów Radosława Falgiera i Łukasza Żeglenia rozegrali kolejny turniej ligowy orlików młodszych w ramach rozgrywek pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Podczas turnieju Poloniści rywalizowali z dwoma zespołami Lecha Poznań, LPFA Łubowo oraz Zjednoczonymi Września.
-
16.05.2023
Sparing z Meblorzem (2013)
Zespół orlików młodszych (2013 II) rozegrał w weekend mecz sparingowy ze swoimi rówieśnikami z Meblorza Swarzędz.
-
16.05.2023
Ligowo w Śremie (2012)
W niedzielę zespół orlików starszych (rocznik 2012) udał się do Śremu, aby rozegrać tam turniej ligowy Wielkopolskiego ZPN. Udział wzięły Warta Śrem, Polonia, dwa zespoły Kotwicy Kórnik, Avia Kamionki oraz Kłos Zaniemyśl.
-
15.05.2023
Porażka z Pogonią i remis z Medykiem (2010)
Intensywny weekend mają za sobą młodziczki Polonii, które w sobotę rozegrały mecz ligowy, a w sobotę były gospodyniami ligowego turnieju młodziczek. W starciu z liderem III ligi okręgowej młodzików młodszych, czyli Pogonią Książ Wielkopolski, Polonistki przegrały 0:3. W niedzielę podczas turnieju ligowego zremisowały 2:2 z Medykiem Konin i pokonały 4:0 AS Amber Kalisz.
-
15.05.2023
Przegrana z Lubońskim (2011)
Zespół młodzików młodszych Polonii Środa Wielkopolska przegrał 0:6 (0:4) w meczu 8. kolejki II ligi okręgowej z Lubońskim Klubem Sportowym.
-
15.05.2023
Zwycięstwo z Kotwicą (2010)
W meczu 5. kolejki III ligi okręgowej młodzików starszych Polonia III Środa Wielkopolska wygrała 2:1 (2:0) z drugim zespołem Kotwicy Kórnik. Na półmetku rozgrywek nasza drużyna zajmuje drugie miejsce w tabeli rozgrywek ze stratą jednego punktu do Avii Kamionki.
-
15.05.2023
Remis z Trzynastką (2010)
W meczu I ligi wojewódzkiej młodzików starszych (rocznik 2010) Polonia Środa Wielkopolska zremisowała 1:1 (0:1) z Poznańską Trzynastką. Rywale szybko, bo już w 3. minucie, objęli prowadzenie. Do wyrównania na początku drugiej połowy doprowadził Łukasz Miszkiewicz, ustalając jednocześnie wynik meczu.
W meczu II ligi okręgowej Polonia musiała uznać wyższość Victorii Września, przegrywając z liderem tabeli 0:4 (0:2).
























































