20.07.2012
Orliki 2003 wznawiają treningiJuż w najbliższy wtorek 24 lipca treningi wznowi zespół orlików prowadzony przez trenera Mariusza Kułaka. Zajęcia w nadchodzącym sezonie odbywać się będą na boiskach typu Orlik.
Plan pierwszych treningów:
24.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 25.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 26.07 - godz. 17:00 - orlik przy ul. Witosa (niedaleko cmentarza)Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników zespołu jak i nowych chłopców z rocznika 2003 którzy chcieli by rozpocząć grę w piłkę.
Najnowsze aktualności
-
21.12.2011
II miejsce młodzików na turnieju w Suchym Lesie
Zespół młodzików Polonii Środa Wlkp. w sobotę 17 grudnia wziął udział w V Gwiazdkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Sucholeskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Suchym Lesie. W zawodach tych rywalizowało 10 zespołów z rocznika 1999 i młodszych. Poloniści występujący jako zespół młodszy złożony z chłopców urodzonych w 2000 i 2001 roku spisali się znakomicie zajmując bardzo wysoką II pozycję.























































