20.07.2012
Orliki 2003 wznawiają treningiJuż w najbliższy wtorek 24 lipca treningi wznowi zespół orlików prowadzony przez trenera Mariusza Kułaka. Zajęcia w nadchodzącym sezonie odbywać się będą na boiskach typu Orlik.
Plan pierwszych treningów:
24.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 25.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 26.07 - godz. 17:00 - orlik przy ul. Witosa (niedaleko cmentarza)Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników zespołu jak i nowych chłopców z rocznika 2003 którzy chcieli by rozpocząć grę w piłkę.
Najnowsze aktualności
-
29.01.2012
Młodzicy wygrali turniej w Śremie
W sobotę 28 stycznia zespół młodzików wziął udział w kolejnym już turnieju piłkarskim. Tym razem nasi zawodnicy pojechali do Śremu, gdzie zagrali w turnieju „SZÓSTKA CUP” dla zawodników z rocznika 2000 i młodszych. W rywalizacji sześciu drużyn Poloniści okazali się najlepsi, wygrywając zdecydowanie turniej.






















































