20.07.2012
Orliki 2003 wznawiają treningiJuż w najbliższy wtorek 24 lipca treningi wznowi zespół orlików prowadzony przez trenera Mariusza Kułaka. Zajęcia w nadchodzącym sezonie odbywać się będą na boiskach typu Orlik.
Plan pierwszych treningów:
24.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 25.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 26.07 - godz. 17:00 - orlik przy ul. Witosa (niedaleko cmentarza)Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników zespołu jak i nowych chłopców z rocznika 2003 którzy chcieli by rozpocząć grę w piłkę.
Najnowsze aktualności
-
13.02.2012
III miejsce młodzików w Wagrowcu
Młodzicy Polonii Środa Wlkp. w sobotę 11 lutego udali się na Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowiec. Po całodziennych potyczkach Poloniści zakończyli rywalizację na wysokim III miejscu.























































