20.07.2012
Orliki 2003 wznawiają treningiJuż w najbliższy wtorek 24 lipca treningi wznowi zespół orlików prowadzony przez trenera Mariusza Kułaka. Zajęcia w nadchodzącym sezonie odbywać się będą na boiskach typu Orlik.
Plan pierwszych treningów:
24.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 25.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 26.07 - godz. 17:00 - orlik przy ul. Witosa (niedaleko cmentarza)Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników zespołu jak i nowych chłopców z rocznika 2003 którzy chcieli by rozpocząć grę w piłkę.
Najnowsze aktualności
-
07.04.2012
Wygrana młodzików z Jedynką Luboń
W Wielki Czwartek 5 kwietnia zespół młodzików rozegrał drugie w tym roku spotkanie mistrzowskie. Nasi zawodnicy udali się do Lubonie na mecz z miejscową Jedynką. Po przeciętnym spotkaniu Poloniści wygrali z gospodarzami w najmniejszym wymiarze 2:1.



























































