20.07.2012
Orliki 2003 wznawiają treningiJuż w najbliższy wtorek 24 lipca treningi wznowi zespół orlików prowadzony przez trenera Mariusza Kułaka. Zajęcia w nadchodzącym sezonie odbywać się będą na boiskach typu Orlik.
Plan pierwszych treningów:
24.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 25.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 26.07 - godz. 17:00 - orlik przy ul. Witosa (niedaleko cmentarza)Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników zespołu jak i nowych chłopców z rocznika 2003 którzy chcieli by rozpocząć grę w piłkę.
Najnowsze aktualności
-
23.04.2012
Pewne zwycięstwo młodzików
Kolejny mecz mistrzowski zespół młodzików rozegrał w sobotę 21 kwietnia na własnym boisku. Przeciwnikiem Polonii była drużyna Błękitnych Owińska. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszych graczy 6:0. Tym samym młodzicy po tej wygranej awansowali na 2 miejsce w grupie mistrzowskiej D-2.






















































