20.07.2012
Orliki 2003 wznawiają treningiJuż w najbliższy wtorek 24 lipca treningi wznowi zespół orlików prowadzony przez trenera Mariusza Kułaka. Zajęcia w nadchodzącym sezonie odbywać się będą na boiskach typu Orlik.
Plan pierwszych treningów:
24.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 25.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 26.07 - godz. 17:00 - orlik przy ul. Witosa (niedaleko cmentarza)Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników zespołu jak i nowych chłopców z rocznika 2003 którzy chcieli by rozpocząć grę w piłkę.
Najnowsze aktualności
-
29.04.2012
Kolejne zwycięstwo młodzików
W sobotę 28 kwietnia o godz. 11.00 na własnym boisku zespół młodzików rozegrał VI kolejkę spotkań w ramach grupy mistrzowskiej D-2. Przeciwnikiem naszych młodych zawodników była drużyna Unii Swarzędz. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Polonistów 3:0 (2:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Maciej Chudy - 2 oraz Kacper Gołębiewski.





















































