20.07.2012
Orliki 2003 wznawiają treningiJuż w najbliższy wtorek 24 lipca treningi wznowi zespół orlików prowadzony przez trenera Mariusza Kułaka. Zajęcia w nadchodzącym sezonie odbywać się będą na boiskach typu Orlik.
Plan pierwszych treningów:
24.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 25.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 26.07 - godz. 17:00 - orlik przy ul. Witosa (niedaleko cmentarza)Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników zespołu jak i nowych chłopców z rocznika 2003 którzy chcieli by rozpocząć grę w piłkę.
Najnowsze aktualności
-
19.05.2012
Porażka rezerw w Książu Wlkp.
W sobotnie popołudnie 19 maja zespół rezerw udał się na kolejny mecz ligowy do Książa Wlkp. Po przecietnej pierwszej odsłonie oraz bardzo dobrej drugiej nasz zespół uległ miejsowej Pogoni 3:2, przegrywając do przerwy 3:1. Bramki dla Polonii zdobyli w 5 minucie debiutant Maciej Polody oraz w 53 minucie Dominik Baziór. W zespole rezerw zadebiutowało w meczu kilku nowych zawodników, w tym dwóch graczy z juniorów młodszych, którzy zaliczyli bardzo dobre zawody.
-
19.05.2012
Minimalna przegrana młodzików
W sobotę 19 maja na boisku w Środzie Wlkp. zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie mistrzowskie. Tym razem nasi zawodnicy wystąpili jako goście prtzeciwko drużynie Warty Poznań. Po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu Poloniści przegrali mecz 2:1 (1:0).























































