OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

05.06.2019

Orlik górą (2009)

W sobotę 1 czerwca drużyna rocznika 2009 rozegrała swój kolejny mecz ligowy w pierwszej lidze okręgowej. W tej kolejce przyszło nam się zmierzyć z drużyną UKS Orlik Poznań na ich terenie.

Od początku spotkania było widać, że obie drużyny walczą o trzy punkty. Zarysowała się lekka przewaga gospodarzy czego efektem był strzelony gol w czwartej minucie meczu. Po dwóch minutach trafieniem z naszej strony odpowiedział Dawid Gołębiak i mieliśmy remis. W dalszej części pierwszej połowy widzieliśmy dużo walki na boisku. Mieliśmy kilka dobrych okazji do strzelenia gola, jednak za każdym razem piłka nie znalazła drogi do bramki. W ostatniej akcji pierwszej części spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie chcieliśmy ruszyć do ataku by odrobić straty. Niestety przytrafiły nam się dwa błędy i zawodnicy Orlika Poznań mieli już trzy bramki przewagi. Z naszej strony znów akcje nie kończyły się w siatce rywali, a dobrych okazji ku temu nie brakowało. Gospodarze na siedemnaście minut przed końcem meczu strzelili kolejnego gola i wszyscy myśleli, że już po meczu. My jednak nie składaliśmy broni. Na osiem minut przed końcowym gwizdkiem do siatki poznańskiego zespołu trafił Wiktor Rozwora. Po chwili znów cieszyliśmy się z gola za sprawą Mikołaja Rauhuta. Kiedy myśleliśmy, że wróciliśmy do gry to zespół Orlika strzelił nam kolejnego gola. Do końca spotkania wynik się już nie zmienił i przegrywamy w Poznaniu 6-3.

W tym meczu pokazaliśmy dużo walki z naszej strony. Jednak na pierwszy plan wysunęła się nasza nieskuteczność w ataku.

Polonia zagrała w składzie: B. Wiczyńśki, D. Gołębiak, K. Jankowiak, L. Nowicka, S. Wieliński, M. Rauhut, A. Guzenda, P. Kamiński, W. Rozwora, D. Falgier, A. Łukaszewski, J. Rauhut

Najnowsze aktualności

  • 01.05.2023

    Bez punktów w Łodzi

    W niedzielę 30 kwietnia piłkarki Polonii Środa wybrały się do Łodzi aby tam w samo południe zmierzyć się z drugim zespołem aktualnego mistrza Polski – UKS SMS Łódź. W rundzie jesiennej nasze piłkarki  pokonały rywalki więc naprawdę duże nadzieje towarzyszyły im przed tym meczem.

  • 29.04.2023

    Bolesna porażka z KP

    W ostatnią sobotę kwietnia piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem średzkiego zespołu był KP Starogard Gdański.

  • 28.04.2023

    Transmisja meczu CLJ U-15

    Ze spotkania Centralnej Ligi Juniorów U-15 w którym młodzi piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Lechią Gdańsk przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.

    Początek transmisji o godzinie 15:45.

  • 27.04.2023

    Transmisja meczu z KP Starogard

    Ze spotkania 26. kolejki III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z KP Starogard Gdański  przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.

    Początek transmisji o godzinie 15:45.

  • 27.04.2023

    Towarzyskie granie z Wartą

    W środę 26 kwietnia piłkarze Polonii Środa rozegrali towarzyskie spotkanie w którym ich rywalem był zespół ekstraklasowej Warty Poznań. Warciarze przyjechali do naszego miasta w mieszanym składzie ale w ich zespole na boisku można było zobaczyć miedzy innymi Mateusza Kupczaka, Bartosza Kielibę czy Enisa Destana.

  • 25.04.2023

    Sparing z PS Gniezno (2013)

    W ramach gry kontrolnej orlicy młodsi Polonii rozegrali mecz sparingowy z rówieśnikami reprezentującymi Piłkarską Szkółkę Gniezno. Spotkanie rozegrane zostało przy pięknej słonecznej pogodzie w Środzie Wlkp. na orliku przy ulicy Lipowej. Nasi chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony.

  • 25.04.2023

    Sparing z Victorią Września (2012)

    W sobotni poranek zawodnicy gr. II orlików starszych Polonii Środa Wlkp. udali się do Wrześni na mecz kontrolny z miejscową Victorią.

  • 25.04.2023

    Ligowe zwycięstwo młodziczek (2010)

    Intensywny weekend mają za sobą młodziczki Polonii. W sobotę zawodniczki wsparte kolegami z zespołu orlików młodszych zremisowały 3:3 z Mieszkiem II Gniezno w meczu III ligi okręgowej. Następnego dnia rozegrały dwa mecze w ramach turnieju ligowego młodziczek. W Koninie wygrały 7:0 z AS Amber Kalisz i przegrały 0:2 z Medykiem Konin.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.