21.08.2023
Olimpic Śrem pokonany w sparingu (2012)
W ubiegły poniedziałek drużyna młodzików młodszych Polonii Środa Wlkp. gościła na boisku Centrum Treningowego Polonii zespół Olimpic Śrem składający się z dziewczyn z roczników 2010/2011. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną naszej drużyny.
Oba zespoly spędziły na boisku pełne emocji 80 minut, podczas których mogły pokazać swoje umiejętności. Młodzi Poloniści zagrali bardzo dobre spotkanie, wypełniając niemal wszystkie założenia zaplanowane na to spotkanie. Nasi zawodnicy skupiali się głównie na aspektach gry w ataku i skuteczności kończenia akcji bramkowych. W tym elemencie byli zdecydowanie lepsi niż rywalki i ze sporą przewagą bramkową mogli spokojnie skupiać się na tworzeniu sytuacji poprzez grę zespołową. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Polonistów.
Mecz sparingowy: Polonia Środa Wielkopolska - Olimpic Śrem
Polonia: Patryk Czubaj, Nikodem Mazurczak, Mikołaj Biskup, Leon Jankowiak, Timur Tsarenko, Kuba Jacków, Adam Pawłowski, Alan Grzelka, Gabriel Banaszak, Kiril Grinev.
trenerzy: Dominik Rogowski oraz Patryk Slomczyński.
Najnowsze aktualności
-
23.01.2012
II miejsce młodzików na turnieju w Kórniku
W sobotę 21 stycznia zespół młodzików wziął udział w Turnieju Piłki Nożnej Rocznika 2000 „KOTWICA” CUP 2012. Zawody w których wzięło udział 10 zespołów odbyły się na nowej hali sportowej w Kórniku. Poloniści po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie finale, w którym ulegli 1:2 drużynie Tarnowiaka Tarnowo Podgórne, zajęli II miejsce.





















































