21.08.2023
Olimpic Śrem pokonany w sparingu (2012)
W ubiegły poniedziałek drużyna młodzików młodszych Polonii Środa Wlkp. gościła na boisku Centrum Treningowego Polonii zespół Olimpic Śrem składający się z dziewczyn z roczników 2010/2011. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną naszej drużyny.
Oba zespoly spędziły na boisku pełne emocji 80 minut, podczas których mogły pokazać swoje umiejętności. Młodzi Poloniści zagrali bardzo dobre spotkanie, wypełniając niemal wszystkie założenia zaplanowane na to spotkanie. Nasi zawodnicy skupiali się głównie na aspektach gry w ataku i skuteczności kończenia akcji bramkowych. W tym elemencie byli zdecydowanie lepsi niż rywalki i ze sporą przewagą bramkową mogli spokojnie skupiać się na tworzeniu sytuacji poprzez grę zespołową. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Polonistów.
Mecz sparingowy: Polonia Środa Wielkopolska - Olimpic Śrem
Polonia: Patryk Czubaj, Nikodem Mazurczak, Mikołaj Biskup, Leon Jankowiak, Timur Tsarenko, Kuba Jacków, Adam Pawłowski, Alan Grzelka, Gabriel Banaszak, Kiril Grinev.
trenerzy: Dominik Rogowski oraz Patryk Slomczyński.
Najnowsze aktualności
-
29.03.2012
Poloniści remisują z kadrą WZPN
We wtorek 27 marca zespół młodzików Polonii Środa wzmocniony kilkoma zawodnikami z rocznika 1999 udał się do Błażejewka na mecz sparingowy z kadrą Wielkopolskiego ZPN rocznik 2000. Mecz po dobrej grze naszego zespołu zakończył się wynikiem remisowym 1:1, co jest dużym sukcesem Polonistów.























































