21.08.2023
Olimpic Śrem pokonany w sparingu (2012)
W ubiegły poniedziałek drużyna młodzików młodszych Polonii Środa Wlkp. gościła na boisku Centrum Treningowego Polonii zespół Olimpic Śrem składający się z dziewczyn z roczników 2010/2011. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną naszej drużyny.
Oba zespoly spędziły na boisku pełne emocji 80 minut, podczas których mogły pokazać swoje umiejętności. Młodzi Poloniści zagrali bardzo dobre spotkanie, wypełniając niemal wszystkie założenia zaplanowane na to spotkanie. Nasi zawodnicy skupiali się głównie na aspektach gry w ataku i skuteczności kończenia akcji bramkowych. W tym elemencie byli zdecydowanie lepsi niż rywalki i ze sporą przewagą bramkową mogli spokojnie skupiać się na tworzeniu sytuacji poprzez grę zespołową. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Polonistów.
Mecz sparingowy: Polonia Środa Wielkopolska - Olimpic Śrem
Polonia: Patryk Czubaj, Nikodem Mazurczak, Mikołaj Biskup, Leon Jankowiak, Timur Tsarenko, Kuba Jacków, Adam Pawłowski, Alan Grzelka, Gabriel Banaszak, Kiril Grinev.
trenerzy: Dominik Rogowski oraz Patryk Slomczyński.
Najnowsze aktualności
-
19.05.2012
Porażka rezerw w Książu Wlkp.
W sobotnie popołudnie 19 maja zespół rezerw udał się na kolejny mecz ligowy do Książa Wlkp. Po przecietnej pierwszej odsłonie oraz bardzo dobrej drugiej nasz zespół uległ miejsowej Pogoni 3:2, przegrywając do przerwy 3:1. Bramki dla Polonii zdobyli w 5 minucie debiutant Maciej Polody oraz w 53 minucie Dominik Baziór. W zespole rezerw zadebiutowało w meczu kilku nowych zawodników, w tym dwóch graczy z juniorów młodszych, którzy zaliczyli bardzo dobre zawody.
-
19.05.2012
Minimalna przegrana młodzików
W sobotę 19 maja na boisku w Środzie Wlkp. zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie mistrzowskie. Tym razem nasi zawodnicy wystąpili jako goście prtzeciwko drużynie Warty Poznań. Po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu Poloniści przegrali mecz 2:1 (1:0).























































