21.08.2023
Olimpic Śrem pokonany w sparingu (2012)
W ubiegły poniedziałek drużyna młodzików młodszych Polonii Środa Wlkp. gościła na boisku Centrum Treningowego Polonii zespół Olimpic Śrem składający się z dziewczyn z roczników 2010/2011. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną naszej drużyny.
Oba zespoly spędziły na boisku pełne emocji 80 minut, podczas których mogły pokazać swoje umiejętności. Młodzi Poloniści zagrali bardzo dobre spotkanie, wypełniając niemal wszystkie założenia zaplanowane na to spotkanie. Nasi zawodnicy skupiali się głównie na aspektach gry w ataku i skuteczności kończenia akcji bramkowych. W tym elemencie byli zdecydowanie lepsi niż rywalki i ze sporą przewagą bramkową mogli spokojnie skupiać się na tworzeniu sytuacji poprzez grę zespołową. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Polonistów.
Mecz sparingowy: Polonia Środa Wielkopolska - Olimpic Śrem
Polonia: Patryk Czubaj, Nikodem Mazurczak, Mikołaj Biskup, Leon Jankowiak, Timur Tsarenko, Kuba Jacków, Adam Pawłowski, Alan Grzelka, Gabriel Banaszak, Kiril Grinev.
trenerzy: Dominik Rogowski oraz Patryk Slomczyński.
Najnowsze aktualności
-
12.06.2012
Młodzicy zostali vi-ce mistrzami okręgu
W niedzielę 10 czerwca zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej. Tym razem na boisko w Środzie zawitała drużyna Polonii Chodzież. Po ciekawym meczu nasi zawodnicy zasłużenie pokonali gości 4:2. Tym samym Poloniści zrewanżowali się rywalom za porażkę 2:4 w Chodzieży. Zwycięstwo to także zapewniło naszym młodym graczom zajęcie na koniec rozgrywek II miejsca w tabeli w grupie mistrzowskiej, a tym samym zdobycie vi-ce mistrzostwa okręgu młodzików D-2, mimo iż do rozegrania został jeszcze jeden zaległy mecz z Błękitnymi Owińska.























































