OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

21.02.2015

Obóz w Wałbrzychu – dzień VI

Piłkarze naszego Klubu mają za sobą przedostatni szósty dzień obozu sportowego w Wałbrzychu. Tym razem głównym punktem programu dnia była spotkanie towarzyskie z Odrą Opole.

Szósty dzień obozu rozpoczął się tradycyjnym wspólnym śniadaniem. Po nim trener Mariusz Bekas zarządził czterdziestopięcio minutowy rozruch na którym pojawili się już wszyscy zawodnicy. Nasz zespół głównie trenował rozwiązania taktyczne stałych fragmentów gry. Po rozruchu piłkarze udali się do pokoi aby ponownie spotkać się na odprawie przedmeczowej. Podczas tego spotkania trener przedstawił zawodnikom skład wyjściowy na mecz z Odrą Opole a także omówił główne założenia taktyczne tego spotkania. Sam mecz zakończył się porażką naszego zespołu (o meczu piszemy osobno) 1:3.

Po mecz piłkarze udali się na obiad i na odnowę biologiczną. Wielu z nich skorzystało także z pomocy fizjoterapeuty Macieja Dąbkiewicza.

Wieczorem piłkarze oglądali spotkania rodzimej Ekstraklasy, a także lig zagranicznych.

Cisza nocna tego dnia została zaplanowana na godzinę 22:30.

 

Najnowsze aktualności

  • 25.04.2023

    Porażka z Trzynastką. Hat trick Peinera (2011)

    Mecze 5. kolejki rozegrały w weekend drużyny w kategorii młodzik młodszy (rocznik 2011). W I lidze okręgowej Poloniści po trzymającym do końca w napięciu meczu przegrali ostatecznie 2:3 (0:1) z Poznańską 13 Poznań. Rywalizujący w II lidze okręgowej drugi zespół pokonał na swoim boisku 5:2 (2:0) Chrobrego Gniezno, a hat trickiem w tym meczu popisał się Adam Peiner.

  • 25.04.2023

    Derbowe zwycięstwo z Kłosem (2010)

    W meczu 3. kolejki III ligi okręgowej młodzików starszych zespół Polonii Środa Wielkopolska wygrał 6:2 (3:2) derbowy pojedynek z Kłosem Zaniemyśl. Do bramki rywali trafiali Adam Poloszyk - dwie bramki, Filip Cichosz, Jakub Mikołajczak, Damian Hypki oraz Dawid Buczma.

  • 25.04.2023

    Warta zbyt mocna (2010)

    W weekend kolejne mecze rozegrali młodzicy starsi Polonii (rocznik 2010). W lidze wojewódzkiej Poloniści przegrali 3:5 (0:3) z Wartą Poznań, a hat trickiem popisał się Łukasz Miszkiewicz. W II lidze okręgowej nasza drużyna wygrała 7:0 (2:0) z Liderem Swarzędz. Bramki strzelali: Jan Marcinkowski - dwie, Jakub Przybylski - dwie, Dawid Ebelewicz i Adam Kłopocki, a raz do własnej bramki trafił zawodnik Lidera.

  • 25.04.2023

    Zrobić kolejny krok

    W sobotę 29 kwietnia piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie KP Starogard Gdański a mecz odbędzie się na Stadionie Średzkim. Jest to kolejny krok naszego zespołu w drodze po najwyższe cele. Po za meczem dla wszystkich kibiców którzy zjawią się na stadionie klub przewidział wiele atrakcji. Będzie między innymi zamek dmuchany dla najmłodszych, będzie pyszna gastronomia, a także konkurs w przerwie meczu.

  • 24.04.2023

    Dwie weekendowe porażki (2009)

    Nie był to udany weekend dla trampkarzy młodszych Polonii. Pierwsza drużyna przegrała 0:7 (0:4) z Akademią Piłkarską Reissa, natomiast drugi zespół po ciekawym meczu przegrał z niepokonanymi dotąd Błękitnymi Owińska 2:4 (2:3). Bramki dla Polonii w tym meczu strzelili Wiktor Rozwora oraz Sebastian Grządzielewski.

  • 24.04.2023

    CLJ U-15: Porażka w ważnym meczu (2008)

    W ważnym meczu w kontekście walki o utrzymanie w Centralnej Lidze Juniorów U-15 zespół Polonii Środa Wielkopolska przegrał z Orlenem Gdańsk 2:3 (1:3). Gospodarze szybko objęli dwubramkowe prowadzenie, ale Poloniści walczyli o punkty do ostatniej sekundy. Niestety imo ambitnej walki z Gdańska wrócili bez punktów. Bramki dla Polonii strzelili Mikołaj Kowalski z rzutu karnego oraz Wiktor Motyl.

  • 24.04.2023

    Cenne zwycięstwo z KKS-em 1925 (2006)

    W meczu 5. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów Polonia Środa Wielkopolska wygrała na Nowym Stadionie Średzkim 2:1 (1:0) z KKS-em Kalisz, czyli dotychczasowym wiceliderem rozgrywek. Oba zespoły przed meczem miały tyle samo punktów, a dzięki zwycięstwu Polonia awansowała na 2. miejsce. Obie bramki dla średzkiej drużyny strzelił Michał Bańkowski.

  • 24.04.2023

    Zwycięstwo orlików w Pleszew Cup (2012)

    Wczoraj orlicy starsi Polonii rywalizowali w turnieju piłkarskim Pleszew Cup, w którym udział brało 20 drużyn z całej Wielkopolski. Podopieczni trenerów Bartosza Bejmy i Miłosza Chojnackiego odnieśli siedem zwycięstw w ośmiu meczach i triumfowali w całym turnieju!

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.