OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

21.02.2015

Obóz w Wałbrzychu – dzień VI

Piłkarze naszego Klubu mają za sobą przedostatni szósty dzień obozu sportowego w Wałbrzychu. Tym razem głównym punktem programu dnia była spotkanie towarzyskie z Odrą Opole.

Szósty dzień obozu rozpoczął się tradycyjnym wspólnym śniadaniem. Po nim trener Mariusz Bekas zarządził czterdziestopięcio minutowy rozruch na którym pojawili się już wszyscy zawodnicy. Nasz zespół głównie trenował rozwiązania taktyczne stałych fragmentów gry. Po rozruchu piłkarze udali się do pokoi aby ponownie spotkać się na odprawie przedmeczowej. Podczas tego spotkania trener przedstawił zawodnikom skład wyjściowy na mecz z Odrą Opole a także omówił główne założenia taktyczne tego spotkania. Sam mecz zakończył się porażką naszego zespołu (o meczu piszemy osobno) 1:3.

Po mecz piłkarze udali się na obiad i na odnowę biologiczną. Wielu z nich skorzystało także z pomocy fizjoterapeuty Macieja Dąbkiewicza.

Wieczorem piłkarze oglądali spotkania rodzimej Ekstraklasy, a także lig zagranicznych.

Cisza nocna tego dnia została zaplanowana na godzinę 22:30.

 

Najnowsze aktualności

  • 16.05.2023

    Intensywny weekend żaków (2014)

    Intensywny weekend mają za sobą zawodnicy z rocznika 2014. W sobotę 13 maja rozegrali trójmecz w Poznaniu z zespołami Lecha Poznań i Varsovii Warszawa. Natomiast w niedzielę rozegrali mecz sparingowy w Luboniu z miejscową Szkołą Futbolu.

  • 16.05.2023

    Turniej ligowy przy Bułgarskiej (2013)

    W niedzielny poranek podopieczni trenerów Radosława Falgiera i Łukasza Żeglenia rozegrali kolejny turniej ligowy orlików młodszych w ramach rozgrywek pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Podczas turnieju Poloniści rywalizowali z dwoma zespołami Lecha Poznań, LPFA Łubowo oraz Zjednoczonymi Września.

  • 16.05.2023

    Sparing z Meblorzem (2013)

    Zespół orlików młodszych (2013 II) rozegrał w weekend mecz sparingowy ze swoimi rówieśnikami z Meblorza Swarzędz.

  • 16.05.2023

    Ligowo w Śremie (2012)

    W niedzielę zespół orlików starszych (rocznik 2012) udał się do Śremu, aby rozegrać tam turniej ligowy Wielkopolskiego ZPN. Udział wzięły Warta Śrem, Polonia, dwa zespoły Kotwicy Kórnik, Avia Kamionki oraz Kłos Zaniemyśl.

  • 15.05.2023

    Porażka z Pogonią i remis z Medykiem (2010)

    Intensywny weekend mają za sobą młodziczki Polonii, które w sobotę rozegrały mecz ligowy, a w sobotę były gospodyniami ligowego turnieju młodziczek. W starciu z liderem III ligi okręgowej młodzików młodszych, czyli Pogonią Książ Wielkopolski, Polonistki przegrały 0:3. W niedzielę podczas turnieju ligowego zremisowały 2:2 z Medykiem Konin i pokonały 4:0 AS Amber Kalisz.

  • 15.05.2023

    Przegrana z Lubońskim (2011)

    Zespół młodzików młodszych Polonii Środa Wielkopolska przegrał 0:6 (0:4) w meczu 8. kolejki II ligi okręgowej z Lubońskim Klubem Sportowym.

  • 15.05.2023

    Zwycięstwo z Kotwicą (2010)

    W meczu 5. kolejki III ligi okręgowej młodzików starszych Polonia III Środa Wielkopolska wygrała 2:1 (2:0) z drugim zespołem Kotwicy Kórnik. Na półmetku rozgrywek nasza drużyna zajmuje drugie miejsce w tabeli rozgrywek ze stratą jednego punktu do Avii Kamionki.

  • 15.05.2023

    Remis z Trzynastką (2010)

    W meczu I ligi wojewódzkiej młodzików starszych (rocznik 2010) Polonia Środa Wielkopolska zremisowała 1:1 (0:1) z Poznańską Trzynastką. Rywale szybko, bo już w 3. minucie, objęli prowadzenie. Do wyrównania na początku drugiej połowy doprowadził Łukasz Miszkiewicz, ustalając jednocześnie wynik meczu.

    W meczu II ligi okręgowej Polonia musiała uznać wyższość Victorii Września, przegrywając z liderem tabeli 0:4 (0:2).

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.