21.02.2015
Obóz w Wałbrzychu – dzień VIPiłkarze naszego Klubu mają za sobą przedostatni szósty dzień obozu sportowego w Wałbrzychu. Tym razem głównym punktem programu dnia była spotkanie towarzyskie z Odrą Opole.
Szósty dzień obozu rozpoczął się tradycyjnym wspólnym śniadaniem. Po nim trener Mariusz Bekas zarządził czterdziestopięcio minutowy rozruch na którym pojawili się już wszyscy zawodnicy. Nasz zespół głównie trenował rozwiązania taktyczne stałych fragmentów gry. Po rozruchu piłkarze udali się do pokoi aby ponownie spotkać się na odprawie przedmeczowej. Podczas tego spotkania trener przedstawił zawodnikom skład wyjściowy na mecz z Odrą Opole a także omówił główne założenia taktyczne tego spotkania. Sam mecz zakończył się porażką naszego zespołu (o meczu piszemy osobno) 1:3.
Po mecz piłkarze udali się na obiad i na odnowę biologiczną. Wielu z nich skorzystało także z pomocy fizjoterapeuty Macieja Dąbkiewicza.
Wieczorem piłkarze oglądali spotkania rodzimej Ekstraklasy, a także lig zagranicznych.
Cisza nocna tego dnia została zaplanowana na godzinę 22:30.


Najnowsze aktualności
-
25.05.2023
Ważne zwycięstwo w zaległym meczu (2010)
W zaległym spotkaniu 1. kolejki I ligi wojewódzkiej młodzików starszych zespół Polonii Środa Wielkopolska wygrał na swoim boisku 3:1 (1:1) z Poznańską 13 Poznań. Goście jako pierwsi objęli prowadzenie, ale przed przerwą wyrównał Łukasz Miszkiewicz. W drugiej połowie do siatki rywali trafiali Antoni Łukaszewski oraz Kamil Jankowiak.
-
25.05.2023
Niedzielny pojedynek z Błękitnymi
W niedzielę 28 maja ponownie na własnym stadionie kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa. Będzie to druga z rzędu domowa potyczka naszego zespołu, a rywalem tym razem będzie zespół Błękitnych Stargard. Ostatnie spotkania pomiędzy oboma ekipami dostarczają kibicom sporą ilość emocji więc zapowiada się ciekawy pojedynek.
-
24.05.2023
Podział punktów z Cartusią
Po tygodniowej przerwie spowodowanej wycofaniem się z rozgrywek Unii Janikowo do gry wrócili piłkarze Polonii Środa. W meczu rozgrywanym na Stadionie Średzkim poloniści podejmowali na własnym boisku Cartusię Kartuzy. W tym meczu średzki zespół musiał sobie radzić bez Piotra Skrobosińskiego i Piotra Wujca którzy pauzowali za nadmiar żółtych kartek.
-
25.05.2023
CLJ U-15: O trzy punkty z FASE (2008)
W sobotę mecz przedostatniej już kolejki Centralnej Ligi Juniorów do lat 15 rozegra zespół trampkarzy starszych Polonii Środa Wielkopolska. Nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z FASE Szczecin. Początek spotkania o godzinie 14:00.
-
24.05.2023
7. miejsce w SBG Cup (2012)
W miniony weekend zespół orlików starszych (rocznik 2012) prowadzony przez trenerów Bartosza Bejmę i Miłosza Chojnackiego wziął udział w trzydniowym, mocno obsadzonym turnieju piłkarskim SBG Cup w Jarocinie. Nasza drużyna ostatecznie zajęła siódme miejsce wśród osiemnastu zespołów.
-
24.05.2023
Ligowa niedziela skrzatów (2016)
W niedzielny poranek drużyny skrzatów starszych i młodszych rozegrały kolejny turniej w ramach rozgrywek ligowych Wielkopolskiego ZPN. Najbardziej zaangażowani zawodnicy zostali podzieleni na dwa zespoły i pomimo upału wspaniale dawali sobie radę na boisku, zdobywając ogromną ilość bramek, przeprowadzając efektowne akcje i odważnie grając w obronie!
-
24.05.2023
Kolejny turniej ligowy żaków (2015)
W sobotę 20 maja grupa czerwona wybrała się na turniej Wielkopolskiego ZPN do Jarocina. Mecze były bardzo wyrównane, pełne zaangażowania, walki i akcji zakończonych pięknymi golami. W niedziele natomiast grupa biała była gospodarzem starcia z Wartą Śrem.
-
23.05.2023
Gra kontrolna i turniej ligowy żaków (2014)
W sobotę 20 maja zawodnicy z rocznika 2014 rozegrali grę kontrolną z zespołem Kłosa Zaniemyśl, a także wzięli udział w turnieju ligowym Wielkopolskiego ZPN, który odbył się w Jarocinie.



























































