21.02.2015
Obóz w Wałbrzychu – dzień VIPiłkarze naszego Klubu mają za sobą przedostatni szósty dzień obozu sportowego w Wałbrzychu. Tym razem głównym punktem programu dnia była spotkanie towarzyskie z Odrą Opole.
Szósty dzień obozu rozpoczął się tradycyjnym wspólnym śniadaniem. Po nim trener Mariusz Bekas zarządził czterdziestopięcio minutowy rozruch na którym pojawili się już wszyscy zawodnicy. Nasz zespół głównie trenował rozwiązania taktyczne stałych fragmentów gry. Po rozruchu piłkarze udali się do pokoi aby ponownie spotkać się na odprawie przedmeczowej. Podczas tego spotkania trener przedstawił zawodnikom skład wyjściowy na mecz z Odrą Opole a także omówił główne założenia taktyczne tego spotkania. Sam mecz zakończył się porażką naszego zespołu (o meczu piszemy osobno) 1:3.
Po mecz piłkarze udali się na obiad i na odnowę biologiczną. Wielu z nich skorzystało także z pomocy fizjoterapeuty Macieja Dąbkiewicza.
Wieczorem piłkarze oglądali spotkania rodzimej Ekstraklasy, a także lig zagranicznych.
Cisza nocna tego dnia została zaplanowana na godzinę 22:30.


Najnowsze aktualności
-
09.06.2023
Efektowny mecz z Gedanią
W piątek 9 czerwca piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrali ostatni domowy mecz ligowy w tym sezonie. Rywalem naszego zespołu była trzecia w ligowej tabeli Gedania Gdańsk.
-
07.06.2023
Akademia: Zapowiedź weekendu 10/11 czerwca
Trzy mecze zespołów akademii zostaną rozegrane w nadchodzący weekend na boiskach Stadionu Średzkiego. W sobotę o godzinie 10:00 juniorzy młodsi zagrają z Jarotą Jarocin, a po nich na boisko wybiegną młodzicy starsi, którzy w meczu na szczycie III ligi okręgowej podejmą Avię Kamionki. W niedzielę natomiast trampkarze młodsi w meczu II ligi okręgowej zagrają z liderem rozgrywek - Błękitnymi Owińska o godzinie 10:00. Wszystkie mecze zaplanowano na płycie Nowego Stadionu Średzkiego.
-
07.06.2023
Trójmecz orlików i żaków (2012/2013/2014)
We wtorek w ramach gry kontrolnej w trójmeczu zmierzyły się trzy zespoły Polonii - orlicy starsi (2012), orlicy młodsi (2013) oraz żacy starsi (2014).
-
07.06.2023
Żacy grali w Mosinie i Śremie (2014)
Intensywny weekend mają za sobą zawodnicy z rocznika 2014, którzy w sobotę rozegrali turniej ligowy w kategorii żaków starszych Wielkopolskiego ZPN w Mosinie, gdzie zmierzyli się z takim zespołami jak: APR Jarocin, Orlik Mosina i Kotwica Kórnik, natomiast w niedzielę rozegrali turniej ligowy w kategorii orlików młodszych w Śremie.
-
07.06.2023
Turniej orlików w Śremie (2013)
W niedzielne słoneczne popołudnie zespół orlików młodszych Polonii Środa Wielkopolska (grupa żółta, rocznik 2013) rozegrał na boiskach stadionu w Śremie mecze w ramach turnieju ligowego Wielkopolskiego ZPN. Gospodarzem rozgrywek była śremska Warta.
-
07.06.2023
Poloniści na turnieju Gzubów (2012)
W niedzielę druga grupa orlików starszych Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2012) wzięła udział w Wielkopolskim Turnieju Gzubów zorganizowanym przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Rozgrywki odbywały się na trzech boiskach jednocześnie wyznaczonych na stadionie żużlowym przy ulicy Warmińskiej w Poznaniu.
-
07.06.2023
Transmisja meczu z Gedanią
Ze spotkania 33. kolejki III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Gedanią Gdańsk przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji o godzinie 17:45.
-
06.06.2023
Cenna wygrana rezerw
W niedzielę 4 czerwca na własnym boisku drugi zespół Polonii Środa Wielkopolska podejmował drużynę Płomienia Przyprostynia.


























































