21.02.2015
Obóz w Wałbrzychu – dzień VIPiłkarze naszego Klubu mają za sobą przedostatni szósty dzień obozu sportowego w Wałbrzychu. Tym razem głównym punktem programu dnia była spotkanie towarzyskie z Odrą Opole.
Szósty dzień obozu rozpoczął się tradycyjnym wspólnym śniadaniem. Po nim trener Mariusz Bekas zarządził czterdziestopięcio minutowy rozruch na którym pojawili się już wszyscy zawodnicy. Nasz zespół głównie trenował rozwiązania taktyczne stałych fragmentów gry. Po rozruchu piłkarze udali się do pokoi aby ponownie spotkać się na odprawie przedmeczowej. Podczas tego spotkania trener przedstawił zawodnikom skład wyjściowy na mecz z Odrą Opole a także omówił główne założenia taktyczne tego spotkania. Sam mecz zakończył się porażką naszego zespołu (o meczu piszemy osobno) 1:3.
Po mecz piłkarze udali się na obiad i na odnowę biologiczną. Wielu z nich skorzystało także z pomocy fizjoterapeuty Macieja Dąbkiewicza.
Wieczorem piłkarze oglądali spotkania rodzimej Ekstraklasy, a także lig zagranicznych.
Cisza nocna tego dnia została zaplanowana na godzinę 22:30.


Najnowsze aktualności
-
20.08.2023
Piłkarki Polonii zagrały na szóstkę
Drużyna Polonii Środa udanie rozpoczęła nowy sezon! W pierwszym meczu ligowym zgarnęła komplet punktów w pojedynku z Ząbkovią Ząbki. Pogoda tego dnia nie sprzyjała, a 30 stopniowy upał dawał się we znaki obu drużynom. Mimo to nasze zawodniczki walczyły od pierwszej do ostatniej minuty spotkania.
-
20.08.2023
Wysoka wygrana Polonii Środa
W drugim ligowym meczu nowego sezonu rezerwy Polonii Środa podejmowały na własnym boisku beniaminka V ligi Zjednoczonych Trzemeszno.
-
19.08.2023
Cztery bramki w Luzinie
W trzeciej kolejce zmagań trzecioligowych piłkarze Polonii Środa udali się do Luzina aby zmierzyć się tam z miejscowym Wikędem.
-
18.08.2023
Akademia: Zapowiedź weekendu (19/20.08.2023)
Miał to być bardzo intensywny weekend w akademii, ale z powodu wielu przełożeń meczów na wnioski rywali ostatecznie rozegrane zostaną tylko cztery mecze - wszystkie wyjazdowe. Drugą kolejkę rozegrają juniorzy z rocznika 2008, których po wysokim zwycięstwie z Jarotą czeka trudniejsze zadanie - wyjazd na mecz z KKS-em 1925 Kalisz.
Premierowe mecze w sezonie 2023/2024 rozegrają natomiast roczniki 2009, 2010 oraz 2015. Już jutro o godzinie 12:00 rocznik 2009 zadebiutuje w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15. Podopieczni Jakuba Budycha i Mateusza Zawalskiego zmierzą się w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań.
Trampkarze młodsi (rocznik 2010) zagra w niedzielę na wyjeździe z AP Reissa Poznań, natomiast rocznik 2013 zmierzy się z Warta II Poznań w meczu ligi młodzików młodszych, w której rywalizują chłopcy urodzeni w 2012 roku.
-
21.08.2023
Olimpic Śrem pokonany w sparingu (2012)
W ubiegły poniedziałek drużyna młodzików młodszych Polonii Środa Wlkp. gościła na boisku Centrum Treningowego Polonii zespół Olimpic Śrem składający się z dziewczyn z roczników 2010/2011. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną naszej drużyny.
-
17.08.2023
Porażka w ligowym debiucie (2012)
W swoim ligowym debiucie w rozgrywkach piłki dziewięcioosobowej zespół Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2012) przegrał 2:4 (1:2) z UKS AP Reissa Kępno. Poloniści szybko objęli prowadzenie, ale nie zdołali go utrzymać i już przed przerwą gospodarze objęli prowadzenie. Mimo ambitnej walki naszej drużynie nie udało się już odwrócić losów meczu.
-
17.08.2023
Żaki rozpoczęły sezon grą w Śremie (2015)
W sobotę zespół żaków starszych odbył swoje pierwsze gry w nowym sezonie. Grupy biała i czerwona wraz z trenerami Adrianem Wojtysiakiem i Pawłem Hoffmannem udały się do Śremu, aby sprawdzić się w sparingach z Wartą.
-
16.08.2023
Wysoka wygrana w Skokach (2011)
Na inaugurację rozgrywek zespół młodzików starszych Polonii udał się na wyjazdowe spotkanie z LPFA Poznań/Wełną Skoki. Poloniści zdominowali przeciwników i wygrali aż 7:1 (5:0). Bramki strzelali Antoni Kaus - trzy, Jan Marciniak - dwie, Igor Nowak oraz Julia Wawroska.
























































