27.01.2016
Obóz w Słubicach – dzień IIITo już trzeci dzień zgrupowania w Słubicach. Poloniści cały czas intensywnie trenują aby jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej sezonu 2015/16.
Tradycyjnie kolejny dzień zgrupowania rozpoczął się wspólnym śniadaniem. Po nim piłkarze i sztab szkoleniowy spotkali się na odprawie podczas której trener Mariusz Bekas przedstawił zawodnikom plan całego dnia. W godzinach porannych nasz zespół odbył trening na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Po rozgrzewce z piłkami zespół ćwiczył schematy taktyczne. I chociaż widoczne było zmęczenie to momentami w tym fragmencie treningu nasz zespół wyglądał perfekcyjnie. Poranny trening zakończyła gra zadaniowa, a także ćwiczenia wzmacniające siłę mięśni.
Jednak punktem kulminacyjnym dzisiejszego dnia był mecz sparingowy z Ilanką Rzepin. Polonia po bardzo dobrym meczu wygrała pewnie 3:0 (0:0). Bramki w tym spotkaniu strzelili w 50 minucie Łukasz Przybyłek przepięknym strzałem z rzutu wolnego, w 58 minucie Igor Jurga głową po dośrodkowaniu piłki ze stałego fragmentu i w 60 minucie Krystian Pawlak po składnej akcji całego zespołu. Polonia w pierwszej połowie wystąpiła w następującym składzie: Lis - Chąpiński, Pluciński, Borucki, P.Przybyłek, Jurga, Lisek, Stańczyk, Fontowicz, Giczela, Bartoszak. Po przerwie na boisku pojawili się: Spychała, Rychlik, Kujawa, Pawlak, Kazimierczak, Błaszak, Filipiak, Barabasz, Ł.Przybyłek.
Po tak ciężkim i energicznym dniu o godzinie 20:00 nasi zawodnicy udali się na odnowę biologiczną. Wieczorem nasi zawodnicy jeszcze dość długo pracowali z klubowym masażystom aby rano ponownie być do dyspozycji naszego szkoleniowca. Tego dnia cisza nocna została zarządzona na godzinę 22:30.
Zdjęcia z trzeciego dnia obozu można obejrzeć tutaj.
Najnowsze aktualności
-
02.11.2012
Ponad 85 tysięcy odsłon w październiku
Ponad 85 tysięcy odsłon zanotowała strona polonia-sroda.pl w miesiącu październiku. Witrynę odwiedziło 5 198 użytkowników, którzy wygenerowali 24 567 odwiedzin.
-
02.11.2012
Zapowiedź 13. kolejki klasy A
W sobotę rozpocznie się 13. kolejka rozgrywek poznańskiej klasy A. Najciekawiej zapowiadają się mecze w Środzie Wielkopolskiej, Jarosławcu i Poznaniu.
-
02.11.2012
Zapowiedź 15. kolejki III ligi
W nadchodzący weekend rozegrana zostanie ostatnia kolejka pierwszej rundy rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
01.11.2012
Kamil Dunaj arbitrem meczu Polonia - Unia
Kamil Dunaj z Inowrocławia poprowadzi niedzielny mecz III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej pomiędzy Polonią Środa, a Unią Roszak Solec Kujawski.
-
01.11.2012
Dziewczyny zagrają w Gnieźnie
W najbliższą sobotę drużyna dziewczyn Polonii Środa Wielkopolska rozegra przedostatni tej jesieni mecz ligowy. Wyjazdowym przeciwnikiem średzianek będzie gnieźnieński Medan.
-
01.11.2012
Rozgrywki młodzieży
W nadchodzący weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania ligowe drużyn młodzieżowych naszego Klubu. Na boiska wybiegną jednak tylko cztery zespoły, ponieważ pozostałe dwa - żaki i orliki starsze będą pauzować.
-
01.11.2012
Trudny mecz rezerw z Maratończykiem
W sobotę na średzim stadionie rozegrany zostanie pierwszy z dwóch zaplanowanych jeszcze jesienią meczów na szczycie poznańskiej klasy A. Tym razem przeciwnikiem rezerw Polonii będzie Maratończyk Brzeźno. Natomiast drugim trudnym rywalem będzie Pelikan Niechanowo, ale to spotkanie zaplanowane jest dopiero na 18 listopada.
-
31.10.2012
Wełna Rogoźno w 1/8 finału Pucharu Polski
Dzisiaj rozegrano kolejny, już przedostatni mecz 1/16 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Na boisku w Rogoźnie występująca w klasie okręgowej Wełna pokonała czwartoligowych Czarnych Wróblewo 5:1.






















































