27.01.2016
Obóz w Słubicach – dzień IIITo już trzeci dzień zgrupowania w Słubicach. Poloniści cały czas intensywnie trenują aby jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej sezonu 2015/16.
Tradycyjnie kolejny dzień zgrupowania rozpoczął się wspólnym śniadaniem. Po nim piłkarze i sztab szkoleniowy spotkali się na odprawie podczas której trener Mariusz Bekas przedstawił zawodnikom plan całego dnia. W godzinach porannych nasz zespół odbył trening na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Po rozgrzewce z piłkami zespół ćwiczył schematy taktyczne. I chociaż widoczne było zmęczenie to momentami w tym fragmencie treningu nasz zespół wyglądał perfekcyjnie. Poranny trening zakończyła gra zadaniowa, a także ćwiczenia wzmacniające siłę mięśni.
Jednak punktem kulminacyjnym dzisiejszego dnia był mecz sparingowy z Ilanką Rzepin. Polonia po bardzo dobrym meczu wygrała pewnie 3:0 (0:0). Bramki w tym spotkaniu strzelili w 50 minucie Łukasz Przybyłek przepięknym strzałem z rzutu wolnego, w 58 minucie Igor Jurga głową po dośrodkowaniu piłki ze stałego fragmentu i w 60 minucie Krystian Pawlak po składnej akcji całego zespołu. Polonia w pierwszej połowie wystąpiła w następującym składzie: Lis - Chąpiński, Pluciński, Borucki, P.Przybyłek, Jurga, Lisek, Stańczyk, Fontowicz, Giczela, Bartoszak. Po przerwie na boisku pojawili się: Spychała, Rychlik, Kujawa, Pawlak, Kazimierczak, Błaszak, Filipiak, Barabasz, Ł.Przybyłek.
Po tak ciężkim i energicznym dniu o godzinie 20:00 nasi zawodnicy udali się na odnowę biologiczną. Wieczorem nasi zawodnicy jeszcze dość długo pracowali z klubowym masażystom aby rano ponownie być do dyspozycji naszego szkoleniowca. Tego dnia cisza nocna została zarządzona na godzinę 22:30.
Zdjęcia z trzeciego dnia obozu można obejrzeć tutaj.
Najnowsze aktualności
-
04.11.2012
Relacja LIVE! Polonia - Unia
W dzisiejszym meczu 15. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzą się na własnym boisku z Unią Roszak Solec Kujawski.
-
03.11.2012
Zwycięstwo juniorów młodszych w Klęce
W ramach IX kolejki spotkań w dniu 3 listopada juniorzy młodsi Polonii Środa udali sie na mecz do Klęki. Podopieczni Roberta Halaburdy pewnie pokonali zespół Phytopharmu Klęka 6:1, prowadząc do przerwy 6:0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Adrian Olczyk i Artur Kaczmarek po 2 oraz Krystian Olczyk i Maciej Polody po 1. Juniorzy młodsi, którzy juz wcześniej zapewnili sobie awans do grupy mistrzowskiej są ciągle zespołem niepokonanym, bowiem na koncie naszych zawodników jest 8 zwycięstw i tylko jeden remis z I kolejki.
-
03.11.2012
Mecz z Maratończykiem w liczbach
Aż 37 strzałów oddali w dzisiejszym mecz piłkarze obu drużyn. Dwadzieścia raz uderzali poloniści, a siedemnaście goście. Polonia wykonywała także więcej rzutów rożnych i więcej razy bywała na pozycji spalonej. Ostatecznie mecz zakonczył się wygraną średzian 8:1.
-
03.11.2012
Siódma wygrana trampkarzy
Rewanżowe spotkanie z zespołem Orlika Miłosław poloniści rozegrali na boisku w Miłosławiu.
-
03.11.2012
Wyniki sobotnich meczów 13. kolejki klasy A
Dzisiaj rozegrano cztery spotkania 13. kolejki poznańskiej klasy A. Trzynastka nie była szczęśliwa dla Maratończyka Brzeźno, który uległ rezerwom naszej Polonii 1:8. Szczęśliwa okazała się natomiast dla Błękitnych Owińska, który wywalczyli swój pierwszy punkt w tym sezonie remisując bezbramkowo z GKS Gułtowy. Grad bramek - trzynaście - obejrzeli kibice w Poznaniu, gdzie Przemysław pokonał Czarnych Czerniejewo w hokejowym stosunku 8:5.
-
03.11.2012
Galeria: Polonia II Środa - Maratończyk Brzeźno
Dostępna jest już galeria zdjęć z dzisiejszego meczu rezerw Polonii Środa Wielkopolska z Maratończykiem Brzeźno. Poloniści w spotkaniu z trzecim zespołem klasy A spisali się wyśmienicie i rozgromili rywali 8:1.
-
03.11.2012
Pogrom w meczu na szczycie
W dzisiejszym meczu poznańskiej klasy A na boisku w Środzie spotkał się lider tabeli czyli rezerwy naszej Polonii z zajmującym trzecie miejsce Maratończykiem Brzeźno. Po 90. minutach gry zdecydowanie lepsi okazali się poloniści zwyciężając aż 8:1 (2:0).
-
03.11.2012
Wyniki sobotnich meczów 15. kolejki III ligi
W sobotę rozpoczęła się 15. kolejka rozgrywek III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. W pierwszym dzisiejszym meczu Luboński KS Fogo Luboń wysoko pokonał na własnym boisku Noteciankę Pakość 6:1. W spotkaniu Pogoni Mogilno z Sokołem Kleczew niespodziewanie wygrali gospodarze 2:1. Także sensacyjnie zwyciężył w Inowrocławiu Piast Kobylin 2:1.























































