27.01.2016
Obóz w Słubicach – dzień IIITo już trzeci dzień zgrupowania w Słubicach. Poloniści cały czas intensywnie trenują aby jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej sezonu 2015/16.
Tradycyjnie kolejny dzień zgrupowania rozpoczął się wspólnym śniadaniem. Po nim piłkarze i sztab szkoleniowy spotkali się na odprawie podczas której trener Mariusz Bekas przedstawił zawodnikom plan całego dnia. W godzinach porannych nasz zespół odbył trening na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Po rozgrzewce z piłkami zespół ćwiczył schematy taktyczne. I chociaż widoczne było zmęczenie to momentami w tym fragmencie treningu nasz zespół wyglądał perfekcyjnie. Poranny trening zakończyła gra zadaniowa, a także ćwiczenia wzmacniające siłę mięśni.
Jednak punktem kulminacyjnym dzisiejszego dnia był mecz sparingowy z Ilanką Rzepin. Polonia po bardzo dobrym meczu wygrała pewnie 3:0 (0:0). Bramki w tym spotkaniu strzelili w 50 minucie Łukasz Przybyłek przepięknym strzałem z rzutu wolnego, w 58 minucie Igor Jurga głową po dośrodkowaniu piłki ze stałego fragmentu i w 60 minucie Krystian Pawlak po składnej akcji całego zespołu. Polonia w pierwszej połowie wystąpiła w następującym składzie: Lis - Chąpiński, Pluciński, Borucki, P.Przybyłek, Jurga, Lisek, Stańczyk, Fontowicz, Giczela, Bartoszak. Po przerwie na boisku pojawili się: Spychała, Rychlik, Kujawa, Pawlak, Kazimierczak, Błaszak, Filipiak, Barabasz, Ł.Przybyłek.
Po tak ciężkim i energicznym dniu o godzinie 20:00 nasi zawodnicy udali się na odnowę biologiczną. Wieczorem nasi zawodnicy jeszcze dość długo pracowali z klubowym masażystom aby rano ponownie być do dyspozycji naszego szkoleniowca. Tego dnia cisza nocna została zarządzona na godzinę 22:30.
Zdjęcia z trzeciego dnia obozu można obejrzeć tutaj.
Najnowsze aktualności
-
10.11.2012
Wyniki sobotnich meczów 14. kolejki klasy A
Dzisiaj rozpoczęła się 14. kolejka poznańskiej klasy A. Do niespodzianki doszło w Dolsku, gdzie miejscowa Zawisza zremisowała bezbramkowo z rezerwami naszej Polonii. Pierwsze zwycięstwo w sezonie zanotowali Błękitni Owińska, którzy pokonali Poznań FC 2:1.
-
10.11.2012
Remis rezerw w Dolsku
W dzisiejszym meczu 14. kolejki poznańskiej klasy A rezerwy Polonii Środa Wielkopolska bezbramkowo zremisowały z Zawiszą Dolsk.
-
10.11.2012
Wyniki sobotnich meczów 16. kolejki III ligi
Dzisiaj rozegrano siedem z ośmiu zaplanowanych na ten weekend 16. kolejki III ligi. Wysokie zwycięstwo zanotowała Cuiavia Inowrocław pokonując Lubuszanina Trzciankę 6:2. Również wysoko wygrała Polonia 1912 Leszno z Piastem Kobylin 5:2. Ważne trzy punkty zdobył GKS Dopiewo zwyciężając Unię Swarzędz 2:0. Dużo emocji dostarczył natomiast mecz Nielby Wągrowiec z Notecianką Pakość, który zakończył się remisem 3:3.
-
09.11.2012
Zapowiedź 16. kolejki III ligi
W najbliższy weekend rozegrana zostanie już ostatnia tej jesieni, 16. kolejka III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
09.11.2012
Zapowiedź 14. kolejki klasy A
Przedostatnią już 14. kolejkę ligowych spotkań rozegrają w najbliższy weekend drużyny występujące w poznańskiej klasie A.
-
08.11.2012
Rozgrywki młodzieży
W najbliższy weekend po raz ostatni tej jesieni na boiska wybiegną zespoły młodzieżowe naszego Klubu.
-
08.11.2012
Kamil Waskowski posędziuje z Ostrovią
Kamil Waskowski z Poznania będzie arbitrem głównym meczu Polonia Środa Wielkopolska - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę na średzkim stadionie.
-
08.11.2012
W sobotę turniej dla rocznika 2003
Już w najbliższą sobotę tj. 10.11.2012 na hali sportowo widowiskowej przy Zespole Szkół Rolniczych w Środzie Wlkp. na ul. Kosynierów 2b, odbędzie się turniej piłkarski dla rocznika 2003 i młodszych.























































