OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

05.02.2021

Obóz w Policach dzień piąty

W piątek rozpoczął się piąty dzień obozu zimowego piłkarzy Polonii Środa w Policach. Mimo narastającego zmęczenia i wielu ciężkich treningów nasi zawodnicy ani na moment nie odpuszczają i robią wszystko żeby się jak najlepiej przygotować do rundy wiosennej.

Tradycyjnie o 7:30 nasi piłkarze spotkali się w hotelowej restauracji gdzie zjedli wspólnie śniadanie. Po nim poloniści mieli czas na przygotowanie się do porannych zajęć które odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Podczas tych zajęć zespół trenera Krzysztofa Kapuścińskiego pracował nad wytrzymałością. Po ponad dwóch godzinach spędzonych na boisku poloniści wrócili do hotelu gdzie zjedli obiad i mieli czas na odpoczynek i przygotowanie się do popołudniowych zajęć. Te rozpoczęły się punktualnie o godzinie 15:30 i odbyły się tradycyjnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Tym razem nasz zespół dopracowywał schematy akcji ofensywnych. Po popołudniowym treningu poloniści zjedli kolację i udali się na trzecie zajęcia tego dnia. Tym razem na siłowni.  Na zakończenie intensywnego dnia każdy z naszych zawodników miał okazję odpocząć w basenie.

Najnowsze aktualności

  • 08.11.2025

    Akademia: Zapowiedź (8/9.11.2025)

    Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniach 8/9 listopada 2025.

  • 05.11.2025

    Startują eliminacje MMP w futsalu 2025/2026

    Już 11 listopada wystartują eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w sezonie 2025/2026. Nasze zespoły zostały zgłoszone do wszystkich kategorii męskich i żeńskich.

  • 04.11.2025

    Bez punktów Luboniu

    W niedzielne przedpołudnie drugi zespół seniorów Polonii Środa udał się do Lubonia na pojedynek z miejscową Stellą. Młodzi poloniści po trzech porażkach z rzędu liczyli na odniesienie zwycięstwa i powrót w górne rejony tabeli.

  • 04.11.2025

    Pora na Kluczevię

    Już w najbliższy piątek 7 listopada piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe w tym sezonie. Tym razem nasz zespół będzie podejmować beniaminka – zespół Kluczevii Stargard. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00 a poprzedzi jej nie lada gratka dla kibiców którzy będą mieli okazję na trybunach Nowego Stadionu Średzkiego spotkać się z Mateuszem Borkiem.

  • 03.11.2025

    Nieudany wyjazd do Leszna (2014)

    W złych humorach wrócili z Leszna zawodnicy Polonii 2014. Nasz zespół przegrał 0:6 (0:4) z tamtejszą Polonią 1912. W ligowej tabeli Poloniści zajmują siódme miejsce na trzy kolejki przed końcem rozgrywek.

  • 03.11.2025

    Młodzicy pokonali lidera! (2013)

    Miłą niespodziankę sprawiła w niedzielę Polonia 2013, która w Baranowie pokonała zespół APR Lampart Poznań 4:2 (1:0). Gospodarze, którzy dotąd nie stracili punktu, całą drugą połowę grali w osłabieniu z powodu czerwonej kartki. Mimo zwycięstwa Polonia jest ósma w ligowej tabeli i do końca będzie walczyć o utrzymanie w 1. lidze wojewódzkiej - do rozegrania zostały trzy kolejki. Bramki dla Polonii strzelali w niedzielę Sebastian Ciszewicz, Adrian Szkudlarek, Karol Maleszka oraz Krystian Kasprzak.

  • 03.11.2025

    Porażka w Lesznie (2012)

    Po wyrównanym i pełnym walki meczu Polonia 2012 przegrała 1:2 (1:1) z Polonią 1912 Leszno. Gospodarze szybko objęli prowadzenie, ale przed przerwą wyrównał Szymon Kempski. Decydujące trafienie zespół z Leszna zdobył w 71. minucie. Nasz zespół zajmuje ósme miejsce w tabeli 1. ligi wojewódzkiej C2.

  • 03.11.2025

    Trampkarze wiceliderem! (2011)

    Kolejny świetny występ mają za sobą trampkarze z rocznika 2011. Zespół Mateusza Zawalskiego i Adriana Wojtysiaka wygrał 5:1 (1:1) z APR Lampart II Poznań i dzięki porażce Akademii Krecika Ostrów Wielkopolski przesunęli się na pozycję wicelidera. Bramki dla Polonistów strzelali Kuba Kucharski - dwie, Adam Jankowski, Jan Jankowiak oraz Wojciech Śnitko.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.