OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

02.02.2021

Obóz w Policach dzień drugi

Wtorek to drugi dzień zgrupowania naszego zespołu seniorów na obozie przygotowawczym w Policach, a zarazem pierwszy dzień w którym poloniści mieli zaplanowane aż trzy jednostki treningowe.

Trener Krzysztof Kapuściński śniadanie zaplanował dla swoich podopiecznych już na godzinę 7:30. Po posiłku poloniści mieli czas na uszykowanie się na pierwszy z dwóch treningów jakie tego dnia miały się odbyć na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Krótko po godzinie 10 nasz zespół udał się na boisko. Podczas porannego treningu nasi zawodnicy pracowali głównie nad taktyką. Trener Krzysztof Kapuściński wraz ze swoim asystentem Marcinem Duchałą wiele uwagi podczas tych zajęć poświęcili także wkomponowaniu nowych graczy w obecne ustawienie i preferencje taktyczne zespołu.

Po powrocie do hotelu był czas na kąpiel, obiad i odpoczynek przed popołudniowym treningiem. Ten został zaplanowany na godzinę 15:30. Podczas tych zajęć nasz zespół doskonalił schematy rozegrań akcji ofensywnych.

Mimo iż mróz w Policach nie odpuszcza a obóz odbywa się w zimowej scenerii to należy podkreślić perfekcyjnie przygotowane do treningu boiska.

Wieczorem po kolacji nasz zespół udał się na siłownię a następnie poloniści korzystali z uroków strefy SPA hotelu Dobosz. Po ponad godzinie spędzonej w basenach piłkarze Polonii Środa udali się na odpoczynek. Tradycyjnie mocno zapracowany do późnych godzin był klubowy fizjoterapeuta. Wszystko po to żeby wszelkie drobne urazy jakie pojawiają się podczas intensywnych zajęć były na bieżąco leczone a zawodnicy kolejnego dnia byli do dyspozycji naszego sztabu szkoleniowego.

Najnowsze aktualności

 • 13.04.2021

  Lider przyjeżdża do Środy Wielkopolskiej

  W sobotę 17 kwietnia na Stadionie Średzkim odbędzie się spotkanie ligowe w którym piłkarze Polonii Środa podejmować będą lidera rozgrywek trzecioligowych Radunię Stężyca. Spotkanie zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Polonia na pewno będzie chciała udowodnić liderowi że jeszcze nie składa broni w walce o awans na poziom centralny. Dodatkowo warto dodać że nasz zespół jako jeden z dwóch do tej pory potrafił pokonać lidera i to w dodatku na jego boisku.

 • 11.04.2021

  Polonia wraca na zwycięską ścieżkę

  W drugim spotkaniu grupy mistrzowskiej  piłkarze Polonii Środa zmierzyli się w Gdyni z tamtejszym zespołem Bałtyku. Po ostatnich niepowodzeniach trener Krzysztof Kapuściński nieco zmienił ustawienie swojego zespołu a także wprowadził kilka korekt personalnych. Były one spowodowane przede wszystkim urazami i absencjami za żółte i czerwone kartki kilku zawodników.

 • 08.04.2021

  W niedzielę w Gdyni

  Rozgrywki trzecioligowe grupy mistrzowskiej nabierają tempa. Już w niedzielę piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie Bałtyk Gdynia a spotkanie zostanie rozegrane w Gdyni na sztucznej nawierzchni Stadionu Narodowego Rugby.

 • 07.04.2021

  Przegrana z GKS-em

  Na rozpoczęcie zmagań w grupie mistrzowskiej piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku zespół GKS Przodkowo. Spotkanie to odbywało się w Środzie Wielkopolskiej i było okazją dla średzkiego zespołu na przełamanie złej passy meczy na własnym boisku.

 • 07.04.2021

  Transmisja spotkania z GKS-em

  Zapraszamy Was na transmisję ze spotkania 22 kolejki III ligi w którym piłkarze Polonii Środa podejmą na własnym boisku GKS Przodkowo.

  Transmisję z meczu z GKSem Przodkowo oglądacie dzięki firmie MAKANA - sponsorowi transmisji.

  Makana to kompleksowa obsługa logistyczna esklepów:

  Jeśli działacie w branży e-commerce i szukacie sprawdzonego dostawcy takich usług jak:

  - magazynowanie towaru,

  - kompletacja zamówień,

  - wysyłka zamówień.

  To dobrze trafiliście!

 • 06.04.2021

  Rozpoczynamy grę w grupie mistrzowskiej

  Po krótkiej przerwie świątecznej ze zdwojoną mocą wracają rozgrywki trzecioligowe. Piłkarze Polonii Środa jako jedyny zespół z Wielkopolski znaleźli się w grupie mistrzowskiej i będą podczas wiosennych spotkań bronić honoru naszego województwa.

 • 02.04.2021

  Cenna wygrana kobiet

  W Wielki Czwartek na boisku przy ulicy Kosynierów o godzinie 16.30 odbyła się nieco przyspieszona z powodu Świąt Wielkanocnych kolejka ligowa. Do Środy Wielkopolskiej przyjechały wiceliderki naszej ligi czyli zespół BTS Rekord Bielsko- Biała.

 • 30.03.2021

  Terminarz grupy mistrzowskiej

  Pomorski Związek Piłki Nożnej jako organ prowadzący rozgrywki III ligi w tym roku opublikował terminarz grupy mistrzowskiej.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.