OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

04.02.2021

Obóz w Policach dzień czwarty

Przygotowania piłkarzy Polonii Środa do rundy wiosennej sezonu 2020/21 nie zwalniają tempa. Po intensywnej środzie podczas której nasz zespół rozegrał dwa mecze towarzyskie w czwartek sztab szkoleniowy naszego zespołu przygotował dla swoich podopiecznych trzy treningi.

Pierwszy z nich odbył się już o godzinie 10:00 tradycyjnie na boisku sztucznym w Policach. Podczas tych zajęć poloniści pracowali nad siłą i mocą pod okiem drugiego trenera Marcina Duchały. Na zajęciach pojawiły się sanki, gumy, płotki i piłki lekarskie. Wiele śmiechu wywołała rozgrzewka przed treningiem podczas której zawodnicy dostali do gry piłkę do rugby.

Jak podkreśla trener Krzysztof Kapuściński wczorajsze mecze sparingowe to już historia. Przyjechaliśmy do Polic ciężko pracować. Trenujemy trzy razy dziennie w ciężkich warunkach.

Po porannym treningu nasz zespół miał chwilę na odpoczynek i zjedzenie obiadu by o godzinie 15:30 spotkać się ponownie na boisku. Tym razem nasz sztab szkoleniowy zaplanował dla swoich podopiecznych małe gry. Mimo narastającego zmęczenia nikt nie odpuszczał, a zawodnicy ciężko trenowali.

Po popołudniowym treningu poloniści zjedli kolację ale to nie był koniec zajęć tego dnia. Wieczorem nasz zespół spotkał się na siłowni. Tutaj także przez ponad godzinę poloniści intensywnie pracowali głównie nad górnymi partiami mięśni.

Dopiero po intensywnej godzinie na siłowni poloniści udali się do strefy SPA hotelu Dobosz gdzie mieli trochę czasu na regenerację po całym dniu treningów.

Najnowsze aktualności

 • 13.04.2021

  Lider przyjeżdża do Środy Wielkopolskiej

  W sobotę 17 kwietnia na Stadionie Średzkim odbędzie się spotkanie ligowe w którym piłkarze Polonii Środa podejmować będą lidera rozgrywek trzecioligowych Radunię Stężyca. Spotkanie zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Polonia na pewno będzie chciała udowodnić liderowi że jeszcze nie składa broni w walce o awans na poziom centralny. Dodatkowo warto dodać że nasz zespół jako jeden z dwóch do tej pory potrafił pokonać lidera i to w dodatku na jego boisku.

 • 11.04.2021

  Polonia wraca na zwycięską ścieżkę

  W drugim spotkaniu grupy mistrzowskiej  piłkarze Polonii Środa zmierzyli się w Gdyni z tamtejszym zespołem Bałtyku. Po ostatnich niepowodzeniach trener Krzysztof Kapuściński nieco zmienił ustawienie swojego zespołu a także wprowadził kilka korekt personalnych. Były one spowodowane przede wszystkim urazami i absencjami za żółte i czerwone kartki kilku zawodników.

 • 08.04.2021

  W niedzielę w Gdyni

  Rozgrywki trzecioligowe grupy mistrzowskiej nabierają tempa. Już w niedzielę piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie Bałtyk Gdynia a spotkanie zostanie rozegrane w Gdyni na sztucznej nawierzchni Stadionu Narodowego Rugby.

 • 07.04.2021

  Przegrana z GKS-em

  Na rozpoczęcie zmagań w grupie mistrzowskiej piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku zespół GKS Przodkowo. Spotkanie to odbywało się w Środzie Wielkopolskiej i było okazją dla średzkiego zespołu na przełamanie złej passy meczy na własnym boisku.

 • 07.04.2021

  Transmisja spotkania z GKS-em

  Zapraszamy Was na transmisję ze spotkania 22 kolejki III ligi w którym piłkarze Polonii Środa podejmą na własnym boisku GKS Przodkowo.

  Transmisję z meczu z GKSem Przodkowo oglądacie dzięki firmie MAKANA - sponsorowi transmisji.

  Makana to kompleksowa obsługa logistyczna esklepów:

  Jeśli działacie w branży e-commerce i szukacie sprawdzonego dostawcy takich usług jak:

  - magazynowanie towaru,

  - kompletacja zamówień,

  - wysyłka zamówień.

  To dobrze trafiliście!

 • 06.04.2021

  Rozpoczynamy grę w grupie mistrzowskiej

  Po krótkiej przerwie świątecznej ze zdwojoną mocą wracają rozgrywki trzecioligowe. Piłkarze Polonii Środa jako jedyny zespół z Wielkopolski znaleźli się w grupie mistrzowskiej i będą podczas wiosennych spotkań bronić honoru naszego województwa.

 • 02.04.2021

  Cenna wygrana kobiet

  W Wielki Czwartek na boisku przy ulicy Kosynierów o godzinie 16.30 odbyła się nieco przyspieszona z powodu Świąt Wielkanocnych kolejka ligowa. Do Środy Wielkopolskiej przyjechały wiceliderki naszej ligi czyli zespół BTS Rekord Bielsko- Biała.

 • 30.03.2021

  Terminarz grupy mistrzowskiej

  Pomorski Związek Piłki Nożnej jako organ prowadzący rozgrywki III ligi w tym roku opublikował terminarz grupy mistrzowskiej.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.