16.12.2019
O krok od podium (2013)W minioną niedzielę nasza drużyna skrzatów brała udział w turnieju halowym w Jarocinie. Trafiliśmy do grupy z "Antonio Jarocin", "Akademia Reissa zieloni" oraz "Jarota I".
W rozgrywkach grupowych młodzi poloniści wygrali dwa mecze i jeden przegrali co dało im awans do półfinałów, a wyczyny niektórych zawodników naprawdę imponowały.
Wyniki chłopaków w grupie:
Polonia - Jarota I Jarocin 4:0
Bramki: 4x Mikołaj Kaczałka
Polonia - Antonio Jarocin 1:5
Bramka: Kacper Fiołka
Polonia – AP Reissa zieloni 3:1
Bramki: 2x Mikołaj Kaczałka, 1x Antek Szał
W fazie finałowej przegraliśmy 3:0 z AP Reissa pomarańczowi, a następnie 3:1 z Gromem Golina. W tym meczu bramkę dla naszego zespołu zdobył Kacper Fiołka. Ostatecznie poloniści zajęli więc czwartą lokatę.
Możemy być dumni z naszych najmłodszych adeptów i ze spokojem patrzeć na dalszy ich rozwój.
Polonia Środa wystąpiła w składzie: Bochyński, Fiołka, Kaczałka, Kwaśny, Nowacki, Polk, Szał, Szatkowski, Knyspel.
Najnowsze aktualności
-
23.01.2012
II miejsce młodzików na turnieju w Kórniku
W sobotę 21 stycznia zespół młodzików wziął udział w Turnieju Piłki Nożnej Rocznika 2000 „KOTWICA” CUP 2012. Zawody w których wzięło udział 10 zespołów odbyły się na nowej hali sportowej w Kórniku. Poloniści po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie finale, w którym ulegli 1:2 drużynie Tarnowiaka Tarnowo Podgórne, zajęli II miejsce.





















































