31.08.2018
Nowe możliwości reklamoweSpecjalnie dla naszych obecnych i przyszłych Partnerów przygotowaliśmy nowe możliwości reklamowe.
Każda z firm, która wspiera nas przez cały sezon ma możliwość wystawienia dodatkowego kompletu banerów, które pojawią się za bramkami na naszym stadionie w trakcie rozgrywanych meczów ligowych.

Co więcej - mecz z Mieszko Gniezno był pierwszym, w którym przeprowadziliśmy pełną transmisję live na portalu YouTube. Planujemy, by na stałe weszło to w naszą Polonijną działalność.
Oferujemy możliwość zostania Sponsorem transmisji - wówczas logo danego sponsora widnieje podczas całej transmisji w rogu ekranu wraz z okolicznościowym wspomnieniem spikera o działalności firmy - koszt takiej promocji to 700 zł netto.
Drugą możliwością jest niższy pakiet - w trakcie transmisji spiker wypowie kilka razy nazwę sponsora oraz jego logo pojawi się w pasku pojawiającym się podczas transmisji. Koszt to 300 zł netto.
Więcej informacji:
Dawid Selwet
789 236 417
dawid.selwet@polonia-sroda.pl
Najnowsze aktualności
-
16.05.2023
Intensywny weekend żaków (2014)
Intensywny weekend mają za sobą zawodnicy z rocznika 2014. W sobotę 13 maja rozegrali trójmecz w Poznaniu z zespołami Lecha Poznań i Varsovii Warszawa. Natomiast w niedzielę rozegrali mecz sparingowy w Luboniu z miejscową Szkołą Futbolu.
-
16.05.2023
Turniej ligowy przy Bułgarskiej (2013)
W niedzielny poranek podopieczni trenerów Radosława Falgiera i Łukasza Żeglenia rozegrali kolejny turniej ligowy orlików młodszych w ramach rozgrywek pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Podczas turnieju Poloniści rywalizowali z dwoma zespołami Lecha Poznań, LPFA Łubowo oraz Zjednoczonymi Września.
-
16.05.2023
Sparing z Meblorzem (2013)
Zespół orlików młodszych (2013 II) rozegrał w weekend mecz sparingowy ze swoimi rówieśnikami z Meblorza Swarzędz.
-
16.05.2023
Ligowo w Śremie (2012)
W niedzielę zespół orlików starszych (rocznik 2012) udał się do Śremu, aby rozegrać tam turniej ligowy Wielkopolskiego ZPN. Udział wzięły Warta Śrem, Polonia, dwa zespoły Kotwicy Kórnik, Avia Kamionki oraz Kłos Zaniemyśl.
-
15.05.2023
Porażka z Pogonią i remis z Medykiem (2010)
Intensywny weekend mają za sobą młodziczki Polonii, które w sobotę rozegrały mecz ligowy, a w sobotę były gospodyniami ligowego turnieju młodziczek. W starciu z liderem III ligi okręgowej młodzików młodszych, czyli Pogonią Książ Wielkopolski, Polonistki przegrały 0:3. W niedzielę podczas turnieju ligowego zremisowały 2:2 z Medykiem Konin i pokonały 4:0 AS Amber Kalisz.
-
15.05.2023
Przegrana z Lubońskim (2011)
Zespół młodzików młodszych Polonii Środa Wielkopolska przegrał 0:6 (0:4) w meczu 8. kolejki II ligi okręgowej z Lubońskim Klubem Sportowym.
-
15.05.2023
Zwycięstwo z Kotwicą (2010)
W meczu 5. kolejki III ligi okręgowej młodzików starszych Polonia III Środa Wielkopolska wygrała 2:1 (2:0) z drugim zespołem Kotwicy Kórnik. Na półmetku rozgrywek nasza drużyna zajmuje drugie miejsce w tabeli rozgrywek ze stratą jednego punktu do Avii Kamionki.
-
15.05.2023
Remis z Trzynastką (2010)
W meczu I ligi wojewódzkiej młodzików starszych (rocznik 2010) Polonia Środa Wielkopolska zremisowała 1:1 (0:1) z Poznańską Trzynastką. Rywale szybko, bo już w 3. minucie, objęli prowadzenie. Do wyrównania na początku drugiej połowy doprowadził Łukasz Miszkiewicz, ustalając jednocześnie wynik meczu.
W meczu II ligi okręgowej Polonia musiała uznać wyższość Victorii Września, przegrywając z liderem tabeli 0:4 (0:2).
























































