OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

11.09.2013

Nieudany mecz dziewczyn

W dniu 09.09.2013r. odbył się mecz 2. kolejki II ligi kujawsko-pomorskiej pomiędzy Unifreeze Górzno a Polonią Środa Wielkopolska. Gospodynie zrobiły kolejny krok by awansować na zaplecze ekstraligi rozbijając gości aż 9-2. 

Piłkarki z Górzna zanotowały pierwsze trafienie już w 7 minucie a drugie już w 14 rozbijając obronę gości. Średzianki kompletnie nie radziły sobie z rywalkami, popełniały dużo indywidualnych błędów co przypłaciły stratami bramek. Nieoczekiwanie kontaktową bramkę dla Polonii zdobyła Julia Mikołajczak. Gdy wydawało się, że przyjezdne podejmą równą walkę, wynik spotkania szybko ulega zmianie na korzyść Górzna. Gospodynie podwyższają dwoma trafieniami na 4-1. Pod koniec pierwszej części spotkania Julia Mikołajczak ponownie daje sygnał do ataku swoim koleżankom zmieniając wynik na 4-2. Niestety, tak jak po pierwszym trafieniu polonistki gospodynie atakują co przyniosło kolejne trzy bramki. Do szatni gospodynie schodzą z pięciobramkowym prowadzeniem. Druga połowa zdecydowanie lepsza w wykonaniu gości. Mimo, iż Polonistki wyszły na murawę zmobilizowane, to jednak zabrakło aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Kilka zmian u Średzianek poprawiło nie co grę w obronie, lecz niestety nie udało się zatrzymać piłkarek z Górzna, które dołożyły jeszcze dwa trafienia. Wynik spotkania to pewne zwycięstwo gospodarzy nad Polonią 9-2.

Polonistki wystąpiły w następującym składzie : Krajewska, Oczkowska, Plewa, Wiśniewska, Sroczyńska, Jędrzejczyk, Ratajczak, Wojtecka, Gintrowicz, Lewicz, Mikołajczak.

Na zmianę wchodziły : Purgał, Fabisiak, Miłoszyk, Włodarczak

Najnowsze aktualności

  • 27.03.2024

    Wielka Sobota w Świnoujściu

    W Wielką Sobotę przyjdzie się piłkarzom Polonii Środa Wielkopolska udać do Świnoujścia aby zagrać kolejne spotkanie ligowe. Rywalem średzkiej ekipy będzie miejscowa Flota. Ostatni raz na stadionie Floty poloniści gościli 27 lat temu w meczu 24. kolejki sezonu 1996/97. Wtedy spotkanie zakończyło się remisem 2:2. W Świnoujściu z Flotą ekipa Polonii Środa grała także w sezonie 2020/21 ale wtedy ten mecz nie odbywał się na stadionie Floty tylko na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Świnoujściu.

  • 27.03.2024

    Akademia: Zapowiedź weekendu (27/28.03.2024)

    Wielka Środa i Wielki Czwartek będą obfitować w mecze drużyn młodzieżowych. Jeszcze dziś na boisku CTP 1 swój drugi mecz rozegra zespół Polonii 2010 II, a ich rywalem będzie Unia Swarzędz, natomiast młodzicy z rocznika 2012 I zagrają w Kościanie.

    Emocji nie zabraknie również w czwartek, kiedy to czeka nas siedem gier, spośród których trzy odbędą się na naszych obiektach. O 9:00 Polonia 2011 II zagra w Topoli z Koziołkiem Poznań, o 11:00 Polonia 2009 zagra na boisku CTP 1 z UKS AP Reissa Poznań w meczu ligi profesjonalnej, natomiast o 17:00 juniorzy z rocznika 2005 podejmą Poznańską 13 II Poznań.

  • 27.03.2024

    Transmisja ze Świnoujścia

    W Wielką Sobotę w spotkaniu 23. kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Flotą Świnoujście. Z tego meczu przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.

    Początek transmisji w sobotę 30 marca o godzinie 12:45.

     

    Realizacja transmisji:

    PoloniaTV (@PoloniaSroda1919)

  • 27.03.2024

    Gry żaków z Jarotą (2015)

    W sobotę obie grupy żaków starszych (rocznik 2015) udały się do Jarocina na gry sparingowe z miejscowym Jarotą.

  • 27.03.2024

    Gry żaków i skrzatów z LPFA Łubowo (2016)

    W piątek na boisku treningowym CTP 2 zespoły żaków (2016) oraz skrzatów (2017 i młodsi) rozegrały mecze kontrolne z kolegami z LPFA Łubowo.

  • 26.03.2024

    Gra orlików z Kanią (2013)

    Zespół orlików starszych Polonii (rocznik 2013 II) rozegrał w niedzielę mecz kontrolny z Kanią Gostyń.

  • 26.03.2024

    Dużo bramek w Śremie (2012)

    W niedzielę zespół młodzików młodszych (rocznik 2012) rozegrał mecz kontrolny z UKS-em Śrem. Poloniści popisali się wysoką skutecznością, strzelając rywalom dziesięć goli.

  • 26.03.2024

    Dziesięć goli orlików w lidze młodzików (2013)

    Okazałe zwycięstwo na inaugurację rozgrywek I ligi okręgowej młodzików odniósł zespół Polonii 2013! Podopieczni Radosława Falgiera i Kamila Drzewieckiego wygrali aż 10:0 (5:0) z Wielkopolską Komorniki na boisku w Szreniawie. Cztery bramki dla Polonistów strzelił Jakub Przybyłek, trzy Paweł Szumski, a po jednej Krystian Kasprzak, Stanisław Majchrzak oraz Kacper Woźniak.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.