OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

01.09.2014

Najlepsi strzelcy III ligi

Za nami są już cztery kolejki, a także jeden mecz piątej kolejki III ligi. W sumie w 37 spotkaniach padło 109 bramek co daje średnią 2,9 bramki na mecz.

Na czele klasyfikacji utrzymał się zawodnik Startu Warlubie Przemysław Sulej, ale dołączyli do niego inni zawodnicy którzy także strzelili także po cztery bramki dla swoich zespołów. W zestawieniu nie brakuje oczywiście piłkarzy Polonii Środa. Poniżej prezentujemy obecna klasyfikację strzelców III ligii naszej grupy.

4 gole - Przemysław Sulej (Start Warlubie), Łukasz Cichos (Sokół Kleczew), Tomasz Kempiński (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Michał Fertikowski (Nielba Wągrowiec).

3 gole - Mateusz Prylewski (Sparta Brodnica), Tomasz Adamiak (Centra Ostrów Wielkopolski), Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Piotr Gross (Chełminianka Chełmno), Krzysztof Kretkowski (Sparta Brodnica).

2 gole - Jakub Solarek (Polonia Środa Wielkopolska),  Hubert Antkowiak (Jarota Jarocin), Arkadiusz Bajerski (Sokół Kleczew),  Piotr Garbarek (Centra Ostrów Wielkopolski), Dawid Jasiński (Nielba Wągrowiec), Karol Kopliński (Pogoń Mogilno), Michał Kucharski (Centra Ostrów Wielkopolski), Krystian Łukaszyk (Warta Poznań), Błażej Cyfert (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Mateusz Molewski (Unia Swarzędz), Oliwer Moranowski (Wda Świecie), Jacek Pacyński (Centra Ostrów Wielkopolski), Maciej Stawiński (Centra Ostrów Wielkopolski), David Topolski (Victoria Września),Damian Mikołajczyk (Unia Solec Kujawski), Daniel Mitura (Sparta Brodnica),

1 gol - Krzysztof Bartoszak, Michał Chmielecki, Radosław Barabasz (Polonia Środa Wielkopolska), Mateusz Świergiel (Unia Swarzędz), Mateusz Sobkowiak (Unia Swarzędz), Arkadiusz Suchomski (Włocłavia Włocławek), Patryk Urbański (Wda Świecie), Krzysztof Urtnowski (Start Warlubie), Marcin Wasielewski (Unia Swarzędz), Łukasz Wiącek (Centra Ostrów Wielkopolski), Paweł Wicher (Nielba Wągrowiec), Adam Wiśniewski (Unia Solec Kujawski), Rafał Baranowski (Chełminianka Chełmno), Łukasz Białożyt (Jarota Jarocin), Robert Bochiński (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Patryk Buczkowski (Victoria Września), Dominik Chromiński (Jarota Jarocin), Bartosz Cierniewski (Jarota Jarocin), Kacper Ciupa (Warta Poznań), Błażej Duszyński (Pogoń Mogilno), Bartosz Dylewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Wojciech Ernest (Chełminianka Chełmno), Jacek Figaszewski (Nielba Wągrowiec), Piotr Fontowicz (Lech II Poznań), Michał Giecz (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Michał Goliński (Jarota Jarocin), Artur Grządzielewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Dawid Juchacz (Lech II Poznań), Adam Kacprzak (Unia Solec Kujawski), Bartosz Kieliba (Jarota Jarocin), Patryk Kiełpiński (Wda Świecie), Maciej Klawiński (Nielba Wągrowiec), Maciej Kot (Wda Świecie), Tomasz Kowalczuk (Sokół Kleczew), Marcel Krosnowski (Włocłavia Włocławek), Maciej Matuszak (Victoria Września), Szymon Maziarz (Start Warlubie), Damian Michalski (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Jakub Michalski (Centra Ostrów Wielkopolski), Tomasz Mierzyński (Centra Ostrów Wielkopolski), Oskar Nalaskowski (Chełminianka Chełmno), Błażej Nowak (Nielba Wągrowiec), Adrian Owczarek (Warta Poznań), Mikołaj Pingot (Sokół Kleczew), Radosław Simson (Start Warlubie).

 

Najnowsze aktualności

  • 05.09.2022

    Udany weekend młodzików (2010)

    Udany weekend mają za sobą drużyny młodzików starszych. Przedstawiciele pierwszej grupy wygrali swoje dwa mecze. Podopieczni Łukasza Żeglenia i Radosława Piotrowskiego wygrali 3:2 z Poznaniakiem Poznań oraz 9:3 z Kłosem Zaniemyśl. Grupa druga natomiast rywalizowała z LPFA Krzykosy. Zawodnicy trenerów Dominika Rogowskiego i Patryka Słomczyńskiego zremisowali 3:3.

  • 05.09.2022

    Kolejne derby przed Polonią

    W sobotę 10 września piłkarzy Polonii Środa czeka kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasz zespół zagra na boisku w pobliskim Swarzędzu a rywalem podopiecznych trenerów Pawła Juszczyka i Marcina Duchały będzie Unia Swarzędz. Zapowiadają się zatem małe lokalne derby, a oba zespoły po raz ostatni w lidze miały okazję się spotkać w sezonie 2020/21.

  • 05.09.2022

    Młodziczki: Komplet punktów w Koninie (2010)

    W sobotę na boisku w Koninie młodziczki rozegrały pierwszy turniej ligowy Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Młode piłkarki Polonii spisały się znakomicie, wywożąc z Konina komplet punktów. Podopieczne Kamila Kudły i Karoliny Puzdrakiewicz wygrały 5:0 z Amber Kalisz oraz 1:0 z Medykiem Konin, a także walkowerem pokonały Ostrovię, która nie dojechała na zawody.

  • 05.09.2022

    Udany początek rozgrywek (2009)

    W meczu 2. kolejki I ligi okręgowej trampkarzy młodszych Polonia Środa Wielkopolska pokonała 3:0 (2:0) Wartę Śrem. Dla podopiecznych Miłosza Twardowskiego i Marcina Parusa był to pierwszy mecz, ponieważ spotkanie 1. kolejki zostało przełożone. Bramki dla Polonistów strzelali Jakub Sawuć, Kamil Jankowiak oraz Antoni Staszak.

  • 05.09.2022

    Rawia rozgromiona przez trampkarzy (2008)

    W 5. kolejce I ligi wojewódzkiej trampkarzy starszych Polonia Środa Wielkopolska pokonała na boisku głównym aż 8:0 (4:0) Rawię Rawicz. Aż pięć bramek w tym meczu strzelił Mikołaj Kowalski, a po jednym trafieniu dołożyli Paweł Sarna, Wiktor Motyl i Filip Zawodni. Podopieczni trenerów Przemysława Otuszewskiego i Wojciecha Gąsiorowskiego z kompletem punktów pewnie prowadzą w ligowej tabeli.

  • 05.09.2022

    Pewne zwycięstwo w Słupcy (2006)

    W meczu 4. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorzy młodsi Polonii Środa Wielkopolska wygrali 3:0 (1:0) z SKP Słupca. Bramki dla podopiecznych Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka strzelali Kacper Manicki oraz Maksymilian Łoniewski - dwie. Poloniści z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

  • 05.09.2022

    Drugi zespół bez zwycięstwa

    Nie udał się wyjazd drugiego zespołu Polonii Środa do Grodziska Wielkopolskiego na kolejne spotkanie ligowe. Mimo dobrej postawy i ambitnej walki na boisku nasz zespół przegrał 2:5 i na pierwsze ligowe punkty musi poczekać.

  • 05.09.2022

    Wyniki meczów akademii (3/4 września)

    Udany weekend mają za sobą reprezentanci naszej akademii w rozgrywkach ligowych. W rozgrywkach piłki 11-osobowej wszyscy nasi reprezentanci wygrali swoje mecze bez straty gola. Juniorzy wygrali 3:0 w Słupcy, trampkarze starsi pokonali Rawię Rawicz 8:0, a trampkarze młodsi zwyciężyli 3:0 Wartę Śrem. Młodzicy starsi wygrali z Poznaniakiem Poznań i Kłosem Zaniemyśl oraz zremisowali z LPFA Krzykosy, natomiast młodzicy młodsi przegrali swoje dwa mecze.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.