OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

30.01.2023

Młodziczki halowymi mistrzyniami Wielkopolski!

Zawodniczki Polonii Środa Wielkopolska zostały Halowymi Mistrzyniami Wielkopolski do lat 13! Polonistki z kompletem zwycięstw i bez straty gola zakończyły fazę grupową, a w półfinale po rzutach karnych pokonały Akademię Talentów Krotoszyn. W finale nasze piłkarki bezbramkowo zremisowały z Wartą Poznań, ale ponownie skuteczniej egzekwowały rzuty karne. Poza końcowym triumfem zawodniczka Polonii - Julia Brzęcka - została wybrana najlepszą bramkarką turnieju.

Halowe Mistrzostwa Wielkopolski U-13

Grupa A:

SP Girls Mieścisko 0:6 Warta II Poznań
UKS AT Krotoszyn 5:1 Futsal Gostyń
SP Girls Mieścisko 1:1 UKS AT Krotoszyn
Warta II Poznań 3:0 Futsal Gostyń
SP Girls Mieścisko 3:2 Futsal Gostyń
Warta II Poznań 2:1 UKS AT Krotoszyn

Grupa B:

Polonia Środa Wlkp. 1:0 Warta Poznań
UKS Olimpia Szczecin 1:0 Juna-Trans Stare Oborzyska
Polonia Środa Wlkp. 3:0 UKS Olimpia Szczecin
Warta Poznań 3:0 Juna-Trans Stare Oborzyska
Polonia Środa Wlkp. 7:0 Juna-Trans Stare Oborzyska
Warta Poznań 4:0 UKS Olimpia Szczecin

Półfinały:

Warta II Poznań 0:3 Warta Poznań
UKS AT Krotoszyn 1:1 (k. 2:3) Polonia Środa Wlkp.

Mecz o 7. miejsce:

Futsal Gostyń 1:0 Juna-Trans Stare Oborzyska

Mecz o 5. miejsce:

SP Girls Mieścisko 0:0 (k. 5:4) UKS Olimpia Szczecin

Mecz o 3. miejsce:

UKS AT Krotoszyn 1:0 Warta II Poznań

Finał:

Polonia Środa Wlkp. 0:0 (k. 3:2) Warta Poznań


Nagrody indywidualne:

Królowa strzelczyń: Weronika Sobczak (UKS AT Krotoszyn)

Najlepsza bramkarka: Julia Brzęcka (Polonia Środa Wlkp.)

Najlepsza zawodniczka: Zofia Kalak (UKS AT Krotoszyn)

Najnowsze aktualności

  • 17.06.2025

    Akademia: Zapowiedź (17/18.06.2025)

    We wtorek i środę rozegrane zostaną ostatnie mecze mecze ligowe dla wielu drużyn naszej akademii, a ostatni zespół zakończy sezon w niedzielę. Przed nam mnóstwo emocji i walki o mistrzostwa! Pod tym kątem najbardziej emocjonujące będą spotkania Polonii 2012, która z Polonią 1912 Leszno powalczy o triumf w 1. lidze wojewódzkiej D1 oraz Polonii 2013, która w przypadku zwycięstwa z SKP Słupca awansuje do 1. ligi wojewódzkiej D2. W środę rozegrany zostanie też mecz rewanżowy barażów o awans do CLJ WU-16. Polonistki będą chciały zwycięstwem z Kaperkami Puck przypieczętować awans na szczebel centralny.

  • 16.06.2025

    Orlicy przypieczętowali mistrzostwo (2014)

    W ostatnim meczu 2. ligi okręgowej młodzików D2 zespół Polonii 2014 wygrał 6:4 (2:2) z Mieszkiem II Gniezno, czym przypieczętował zwycięstwo w całych rozgrywkach. Poloniści, którzy rywalizowali w starszej kategorii, w ośmiu meczach odnieśli siedem zwycięstw i raz zremisowali.

  • 16.06.2025

    Polonia z awansem. Siedem goli Jakubiaka (2013)

    Polonia 2013 II wygrała aż 11:1 (6:1) z dotychczasowym liderem rozgrywek APR Poznań/Mosina w bezpośrednim meczu o awans do 2. ligi okręgowej. Świetnie spisał się Michał Jakubiak, który do siatki trafiał aż siedem razy. Dzięki trzem punktom Polonia wygrała rozgrywki 3. ligi okręgowej.

  • 16.06.2025

    Młodzicy utrzymują prowadzenie (2013)

    Polonia 2013 wygrała 6:2 (2:1) wyjazdowe spotkanie z drugim zespołem Polonii 1912 Leszno i utrzymała prowadzenie przez pierwszym zespołem z Leszna. Do końca rozgrywek pozostało jedno spotkanie, w którym rywalem Polonii będzie SKP Słupca. Zwycięstwo da naszemu zespołowi awans do 1. ligi wojewódzkiej. Mecz zostanie rozgrany w środę o godz. 19:30 na stadionie CSiR.

  • 16.06.2025

    Zwycięstwo z Wisłą. Jedenaście goli Marciniaka (2012)

    W ostatnim meczu 2. ligi okręgowej D2 zespół Polonii 2012 II wygrał 27:0 (8:0) z Wisłą Borek Wielkopolski. Niesamowitą skutecznością popisał się Karol Marciniak, który bramkarkę zespołu gości pokonał aż jedenaście razy. Nasz zespół zakończył wiosenne rozgrywki na trzecim miejscu w ligowej tabeli.

  • 16.06.2025

    W Rychwale na szóstkę z minusem (2012)

    Polonia 2012 odniosła pewne zwycięstwo w Rychwale. Zespół Bartosza Tomaszewskiego wygrał 6:1 (2:1) ze Zjednoczonymi i na kolejkę przed końcem rozgrywek utrzymuje prowadzenie w tabeli 1. ligi wojewódzkiej. W ostatnim meczu Poloniści zmierzą się z Polonią 1912 Leszno.

  • 16.06.2025

    Domowa porażka z Avią (2011)

    Drugi zespół Polonii 2011 w przedostatniej kolejce 1. ligi okręgowej przegrał na boisku CTP z Avią Kamionki 3:7 (1:3). Nasz zespół, który zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli, w ostatniej kolejce zmierzy się z Lechem Poznań/Luboń.

  • 16.06.2025

    Dwa pewne zwycięstwa trampkarzy (2010)

    Polonia 2010, która już wcześniej zapewniła sobie zwycięstwo w rozgrywkach 1. ligi wojewódzkiej, odniosła kolejne pewne zwycięstwo. Na stadionie w Klęce nasz zespół wygrał 5:0 (1:0) z UKS-em Śrem. Drugi zespół rywalizujący w 2. lidze wojewódzkiej dzięki zwycięstwu 7:3 (2:0) z UKS APR Poznań/Mosina przesunął się na prowadzenie w ligowej tabeli. Z przyczyn regulaminowych Polonia II jednak nie awansuje do klasy wyższej nawet jeśli wygra swoje rozgrywki. Trzeci zespół przegrał 5:9 (1:4) ze Stellą Luboń w przedostatniej kolejce 1. ligi okręgowej.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.